Designový termohrnek GEFU

Kód: 3332
499 Kč
Skladem

Objem: 300 ml

Ø 8,0 cm, 16,6 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

V současné době najít na trhu spolehlivý hrnek, který udrží teplotu nápojů po delší dobu, není zrovna lehký úkol. Pokud samozřejmě nevyzkoušíte termo hrnek MATTEO, černý. Ten totiž nezklame. Jeho tělo je z robustní nerezové oceli a má skvělou izolaci se dvěma stěnami. Svůj oblíbený teplý nápoj si můžete dostatečně vychutnat, jelikož zde vydrží příjemně teplý až 4 hodiny. S termo hrnkem MATTEO budete chtít cestovat i v horkých letních dnech, není ani divu, vždyť studený nápoj v něm poskytne příjemnou chladnou tekutinu až po 8 hodin.

Termo hrnek MATTEO, černý

Hrnek má praktické tlačítkové uzavírání, které má 100% těsnost a tudíž se dá s ním skutečně pohodlně cestovat. Jednoduše se dá otevřít pouhým stisknutím víka. Vyniká snadnou údržbou. Design mu doplňuje elegantní černý plastový plášť. Do termo hrnku Matteo se vejde 300 ml tekutiny. V podstatě si sem můžete nalít cokoliv, co máte rádi. Kávu, čaj, džus, minerálku a podobně. Na cestování je to jedinečný produkt, který skutečně poskytuje ten nejlepší komfort.

Baleno volně.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Kreativní vaření se značkou Gefu

Není nad to mít v kuchyni odpovídající kuchyňské náčiní, které poskytuje jistý komfort při práci. To je poté i vaření zábavné. Značka Gefu přináší tak svým uživatelům skutečný komfort, inovativní produkty, vysokou kvalitu a rovněž spolehlivost do všech oblastí, které vás jen napadnou. Můžete grilovat, smažit, řezat, krájet, lisovat nebo si uvařit chutný čaj či lahodnou kávu. Gefu vás totiž nezklame v žádné oblasti.

05-gefu_content02_392x427px-t

 

Design, který si zamilujete

Správné kuchyňské náčiní je totiž základem dobře vybavené kuchyně, ve které se každý cítí dobře. Zvláště pokud se jedná o bezproblémové fungování a jako bonus je i příjemný design. To všechno značka nabízí v prvotřídní kvalitě a nemluvě o tom, že se neustále rozšiřuje o nové komponenty. Také za zmínku stojí to, že kuchyňské nástroje Gefu si nesou nejedno národní a mezinárodní vyznamenání. O kvalitě a spokojenosti uživatelů svědčí i skutečnost, že kolekce Gefu nabízí více než 500 druhů kuchyňských nástrojů a ty jsou již známé v 55 zemích. Nyní široký sortiment můžete vyzkoušet i vy.