LEGO Ideas 21309 NASA Apollo Saturn V

Kód: 5040
Neohodnoceno
Značka: LEGO
6 999 Kč
Na objednávku

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rok 1969 patří k významným milníkům naší historie. Člověk poprvé stanul na povrchu Měsíce! Kosmickou loď Apollo 11 se třemi členy posádky přitom vynesla na oběžnou dráhu raketa Saturn, jejíž věrohodnou kopii si právě díky této Lego stavebnici můžete postavit. Parametry? 1969 dílků, metr na výšku, zpracování do nejmenších detailů a tři oddělitelné raketové stupně. Jinak řečeno, zábava pro kohokoliv! Součástí modelu jsou také tři figurky astronautů, podstavce pro vystavení, lunární přistávací modul, lunární modul obíhající na orbitu, ale i brožurka o měsíčních misích lodi Apollo včetně návrhů stavebnice od fanoušků.

Legendární mise
Akce programu Apollo proběhla v roce 1969 s cílem doletět na Měsíc, přistát a bezpečně se vrátit na Zem. To se povedlo. Pamatujete? Pokud patříte k vesmírným nadšencům a zároveň k lidem, jež si rádi hrají, Lego stavebnice rakety Saturn, která kosmickou loď s astronauty na Měsíc dopravila, vám vykouzlí úsměv na tváři.

Zaměřeno na detail
Zpracování rakety je vskutku pečlivé. Věrohodnost kopie slavného originálu doslova prýští z každičké kostičky, kterých je stylových 1969. Do detailu je navržen i raketový motor. Suma sumárum, nudit se nebudete, jelikož o zábavu máte na dlouhou dobu postaráno.

Metr vysoký kolos
Co se týče výšky Saturnu, tak raketa měří přesně jeden metr. A to už je hodně solidní rozměrový parametr, co říkáte? Když ji tedy "zapíchnete" do stojanu skládajícího se z příslušných podstavců pro horizontální vystavení, bude ve vašem pokoji nebo pracovně opravdu nepřehlédnutelná.

 

Tři části, tři hrdinové
Samotné tělo rakety se skládá ze třech oddělitelných stupňů. Ten poslední přitom obsahuje lunární přistávací modul a lunární modul obíhající na orbitu. V krabici stavebnice zároveň najdete i všechny výše zmíněné členy posádky - figurky tří astronautů. Takže nasedat a letíme!

Historický koutek
Součástí balení je podrobná brožurka, která pojednává o měsíčních misích kosmické lodi Apollo a fanouškovských návrzích tohoto modelu rakety. Jinak řečeno, budete mít dokonalý přehled o historii Apolla a vývoji stavebnice. Díky tomu se pouto mezi vámi a tímto produktem jen a jen prohloubí.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení