LEGO® Marvel 76237 Loď Sanctuary II z filmu Endgame

Kód: 5688
Neohodnoceno
Značka: LEGO
1 395 Kč
Skladem

Ihned k odeslání.

Na produkt neplatí akce dárek k nákupu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dejte dětem možnost ukázat celému světu jejich nadšení do filmového světa studia Marvel – tuto stavebnici jim budou závidět všichni kamarádi. Replika lodi Sanctuary II z filmu Endgame (76237) od LEGO® Marvel je plná realistických detailů, které inspirují k přehrávání nápaditých příběhů a díky kterým bude model chloubou výstavky.

Detailní vesmírná loď a ikonické postavy
Loď Sanctuary II se 4 křídly a arzenálem čítajícím 6 vystřelovačů přenese děti do světa marvelovské akce. Otevřete prostorný kokpit a prozkoumejte sedadlo pilota a řídicí panel, odkud mocný Thanos celou loď ovládá. Dole v nákladovém prostoru je schovaná Rukavice nekonečna. Ve stavebnici najdete 3 minifigurky: Iron Mana s modrými střelami a vystřelovačem, Captain Marvel s ohnivými střelami a štítem a Thanose se zlatou helmou a oboustranným mečem. Robustní madla na bocích dětem umožní velký model pevně uchopit a manévrovat s ním, zatímco si budou přehrávat oblíbené scény z filmu Avengers: Endgame od studia Marvel nebo vymýšlet vlastní nezapomenutelné příběhy.

  • Replika ikonické lodi Sanctuary II z filmu Endgame (76237) od LEGO® Marvel je plná realistických detailů, které inspirují k přehrávání nápaditých příběhů a díky kterým bude model chloubou výstavky.
  • Součástí jsou 3 minifigurky: Iron Man s modrými střelami a vystřelovačem, Captain Marvel s ohnivými střelami a štítem a Thanos se zlatou helmou a oboustranným mečem.
  • Sestavitelná vesmírná loď se pyšní otevíracím kokpitem, otevíracím nákladovým prostorem a 6 vystřelovači. Děti se připojí ke 2 superhrdinům, kteří se snaží zabránit Thanosovi v jeho plánu použít Rukavici nekonečna.
  • Impozantní model k hraní i na výstavku skvěle poslouží jako dárek k narozeninám, Vánocům či jakékoliv jiné příležitosti pro všechny děti od 7 let.
  • Sestavitelný model vesmírné lodi měří přes 7 cm na výšku, 18 cm na délku a 36 cm na šířku – dá se tak uchopit jednou rukou, ale zároveň je dostatečně velký, aby inspiroval nejedno epické dobrodružství.
  • Všechny stavebnice od LEGO® Marvel přinášejí malým superhrdinům neomezené možnosti kreativního hraní.
  • Již od roku 1958 splňují dílky LEGO® přísné standardy kvality, aby byly konzistentní, kompatibilní a umožňovaly dokonale spolehlivé spojování a rozebírání.
  • Dílky LEGO® pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují celosvětově uznávané bezpečnostní normy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: