Lego® monkie kid™ 80008 stíhačka monkie kida

Kód: 80008
1 399 Kč
Vyprodáno

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato LEGO® stavebnice (80008) dětem umožní pilotovat stíhačku a bojovat o Zlatou hůl jako hrdina Monkie Kid. Letoun je vybaven vystřelovači disků a kokpitem pro minifigurku, který se dá odpojit a použít jako motorka. Úhlavní nepřítel Red Son má svůj jet pack a rukavici moci, takže o akci rozhodně nebude nouze. Sada obsahuje 4 minifigurky, které malé stavitele inspirují k přehrávání příběhů – skvělý dárek pro děti ve věku od 8 let.Interaktivní návod!

Součástí této kreativní stavebnice je tištěný návod na stavění. Děti mohou rovněž využít návod Instructions PLUS, který je k dispozici v bezplatné aplikaci LEGO Life. Ten jim umožní si model během stavění přibližovat, otáčet jej a nejrůzněji ho vizualizovat.Zábava a vzdělávání

Stavebnice LEGO Monkie Kid jsou inspirované příběhy ze slavného románu Cesta na západ a čerpají z čínské kultury a hodnot. V dětech pak prostřednictvím tvořivé zábavy pomáhají pěstovat kreativitu, statečnost a houževnatost.

  • Díky LEGO® sadě se stíhačkou Monkie Kida (80008), která ukrývá také parádní motorku, si děti budou moci přehrávat boje o Zlatou hůl a napínavé příběhy o záchraně Ai před Red Sonem a býčími klony.
  • Čtyři minifigurky – Monkie Kid se zlatou holí, Red Son s rukavicí moci a jet packem, Growl a Ai – dávají dětem příležitost vymyslet si nespočet vlastních úžasných příběhů.
  • Stíhačka je vybavena skládacími křídly se dvěma vystřelovači disků, velkými dvojitými motory a kokpitem pro minifigurku Monkie Kida, který lze odpojit a použít jako LEGO® motorku.
  • Tento LEGO® model se skládá z 529 dílků a nabízí zábavný a obohacující stavitelský zážitek pro chlapce a dívky ve věku od 8 let – ideální dárek k narozeninám nebo jakékoliv jiné příležitosti.
  • Model měří přes 13 cm na výšku, 28 cm na délku a 30 cm na šířku, takže bude ozdobou každé dětské výstavky předtím, než vzlétne na další napínavá dobrodružství s Monkie Kidem!
  • Tato sběratelská stavebnice z řady LEGO® Monkie Kid™ je vyrobena pouze z LEGO kostek a pohánění ji výhradně dětská kreativita. Obejde se bez baterií, takže dobrodružství nikdy nekončí kvůli nedostatku energie!
  • Srozumitelný návod Instructions PLUS, který je k dispozici v bezplatné aplikaci LEGO® Life, umožní i malým stavitelům zobrazovat model během stavění ze všech úhlů, což práci usnadní a ještě posílí celkový dojem!
  • Stavebnice LEGO® Monkie Kid™, které jsou inspirované čínskými legendami o Opičím králi, pomáhají v dětech rozvíjet tvořivost, statečnost a houževnatost prostřednictvím zábavného hraní.
  • Ke spojování nebo oddělování LEGO® kostek není zapotřebí nadpřirozené síly Monkie Kida! Již od roku 1958 splňují LEGO kostky ty nejvyšší oborové standardy zaručující konzistenci a snadné spojování.
  • LEGO® kostky a dílky pouštíme na zem, drtíme, kroutíme, zahříváme a analyzujeme, abychom zajistili, že tento sběratelský LEGO model stíhačky s motorkou pro děti splňuje ty nejvyšší standardy bezpečnosti a kvality.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: