Med květový 470g

Kód: 0011330
178 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zlatavá barva, typická sladkost…zavřete oči a ochutnejte. Na pozadí vás možná překvapí jemná chuť jablek, možná najdete nenápadnou chuť višní…čistá medová vůně je jistá za každých okolností. Med je tekutý, časem mírně zkrystalizuje.

  • sladká chuť
  • bez chemie
  • originální směs nektaru podle receptu slovenských včel

Jak si med nejlépe vychutnat?

N zdravější přislazení čaje i kávy, pro radost zamíchaný do řeckého jogurtu, pro zahřátí a dodání energie lžičku do teplé vody s citronem!

Skladování: med má rád sucho a temno, šup s ním do špajzu! 

Složení: 100% včelí med

Výrobce: APIMEL, Nové sady 988/2, 602 00 Brno

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Rodinná firma Koldokol se orientuje na zpracování ovoce z vlastních zdrojů.

Ovocné a bylinkové sirupy – bez konzervačních látek, aromat a barviv, ze surovin původem z průmyslem nezasažené přírody Bílých Karpat – to jsou od roku 2007 výrobky rodinné firmy Koldokol.

Jablečné mošty – jsou součástí sortimentu od počátku vzniku firmy. Jablka se pěstují na vlastním sadu a zpracovávají dle tradiční receptury.

Ovocné přesnídávky a pyré – zdravé přesnídávky bez konzervantů a přidaného cukru vhodné i pro malé děti v BIO kvalitě. Jsou skvělé jako chutná svačina nebo k obilným kaším s ořechy, kakaem a strouhaným kokosem.

Ovocné džemy Bioláda – borůvky, višně, meruňky, švestky, jahody, arónie – to vše si můžete dopřát v podobě džemů a opět bez cukru a konzervantů, pouze s želírovací látkou Agar a pektinem z citrusového ovoce.

Sušené ovoce – Haná a Hornomoravský úval patří k nejúrodnějším oblastem v republice a odtud putují na trh různé druhy šetrně sušeného ovoce v BIO kvalitě, pěstované zásadami přirozeného ekologického zemědělství.