Med květový 470g

Kód: 0011330
173 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zlatavá barva, typická sladkost…zavřete oči a ochutnejte. Na pozadí vás možná překvapí jemná chuť jablek, možná najdete nenápadnou chuť višní…čistá medová vůně je jistá za každých okolností. Med je tekutý, časem mírně zkrystalizuje.

  • sladká chuť
  • bez chemie
  • originální směs nektaru podle receptu slovenských včel

Jak si med nejlépe vychutnat?

N zdravější přislazení čaje i kávy, pro radost zamíchaný do řeckého jogurtu, pro zahřátí a dodání energie lžičku do teplé vody s citronem!

Skladování: med má rád sucho a temno, šup s ním do špajzu! 

Složení: 100% včelí med

Výrobce: APIMEL, Nové sady 988/2, 602 00 Brno

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Apimel je rodinná firma, která ve spolupráci se soukromými včelaři dodává na trh jejich produkty již tři desítky let (od sametové revoluce). Kvalita medu je vždy prověřována a spotřebitel má jistotu, že neobsahuje nežádoucí příměsi, jako antibiotika, pesticidy, těžké kovy, zbytky karamelu nebo škroby. Zároveň je známo, odkud med pochází, z jaké oblasti, a kdy došlo k jeho sběru. Kvalitní med obsahuje enzymy, minerální a stopové prvky a je jako sladidlo vhodnou náhradou bílého cukru.

Med luční květový  - většinou se jedná o produkty včelstva, umístěná na okraji květnatých luk, tedy přirozených biotopů, s mnoha druhy zdraví prospěšných rostlin. Apimel již řadu let dováží vynikající med z východního Slovenska, kde se namísto řepky stále daří ovocným sadům, zejména jabloním a třešním.

Med lesní – vyznačuje se zpravidla tmavší barvou a někteří pěstitelé si potrpí na jeho výjimečnou kvalitu vzhledem k tomu, že lesní květy (maliny, ostružiny atp.) mívají vyšší obsah živin. K vyhlášeným oblastem, které skýtají dostatek přirozené potravy pro včelstva, patří Třeboňsko, Český les a Českomoravská vrchovina.