Med květový akátový 470g

Kód: 0011340
207 Kč
Vyprodáno

Detailní informace

Detailní popis produktu

Akátový med má specificky sladkou chuť, jemně tekutou konzistenci a krásně průhlednou barvu s odlesky zlatých až nazelenalých tónů. Tento vzácný med je ideálním dárkem pro všechny medové nadšence.

  • specifická sladká chuť
  • tekutá konzistence
  • bez chemie

Jak si med nejlépe vychutnat?

Díky jeho specifické chuti si med užijete klidně jen tak, na lžičku a přímo do pusy. Kromě toho je skvělý místo cukru do kávy. A tajný tip na víkendové odpoledne? Smetanová zmrzlina, akátový med a ořechy!

Skladování: med má rád sucho a temno, šup s ním do špajzu!

Složení: 100% včelí med

Výrobce: APIMEL, Nové sady 988/2, 602 00 Brno

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Apimel je rodinná firma, která ve spolupráci se soukromými včelaři dodává na trh jejich produkty již tři desítky let (od sametové revoluce). Kvalita medu je vždy prověřována a spotřebitel má jistotu, že neobsahuje nežádoucí příměsi, jako antibiotika, pesticidy, těžké kovy, zbytky karamelu nebo škroby. Zároveň je známo, odkud med pochází, z jaké oblasti, a kdy došlo k jeho sběru. Kvalitní med obsahuje enzymy, minerální a stopové prvky a je jako sladidlo vhodnou náhradou bílého cukru.

Med luční květový  - většinou se jedná o produkty včelstva, umístěná na okraji květnatých luk, tedy přirozených biotopů, s mnoha druhy zdraví prospěšných rostlin. Apimel již řadu let dováží vynikající med z východního Slovenska, kde se namísto řepky stále daří ovocným sadům, zejména jabloním a třešním.

Med lesní – vyznačuje se zpravidla tmavší barvou a někteří pěstitelé si potrpí na jeho výjimečnou kvalitu vzhledem k tomu, že lesní květy (maliny, ostružiny atp.) mívají vyšší obsah živin. K vyhlášeným oblastem, které skýtají dostatek přirozené potravy pro včelstva, patří Třeboňsko, Český les a Českomoravská vrchovina.