my homemade Lemonade Passionfruit 1L - špinavý obal

3087
Neohodnoceno

  • Skladem
289 Kč
Kategorie: My homemade
 

Passion fruit znají mnozí z vás pod názvem Maracuja, anebo Kristovo ovoce. Je to tropický druh, který bývá součástí ovocných koktejlů, ale velmi často se využívá i jako sirup. Passion fruit je zvláště bohatý na provitamín A a vitamín C a ukrývá v sobě značné množství dobře využitelného organického železa, jakožto preventivní prostředek proti anémii. Pro naše zdraví je přínosný i minerály hořčíkem, vápníkem, vitamíny skupiny B a bioflavonoidy s uklidňujícím účinkem na nervovou soustavu.

Velmi chutný a výrazný nápoj z Maracuji vytvoříte smícháním sirupu s kvalitní vodou, s přídavkem ledové tříště. Vznikne tím osvěžující nápoj s mnoha cennými vitamíny, minerály a antioxidanty, jehož účinek předčí i limonády sycené oxidem uhličitým.

Výborně se hodí pro přípravu nápojů zvláště v létě, můžete jej připravovat doma i na cestách. Sirup lze ovšem využít i jako součást ovocných smoothies nebo zmrzlin. 

Vyrobte si domácí limonádu sami z přírodních surovin

Domácí limonáda z přírodního sirupu – sladkou limonádu si můžete koupit v každém obchodě s potravinami, ale bude obsahovat velké množství cukru, aromata a oxid uhličitý. Vaše tělo vám však bude vděčné, připravíte-li si limonádu sami, pouze z přírodních ingrediencí.

Na výběr máte sirupy ve špičkové kvalitě značky My Homemade Lemonade s černým rybízem, grapefruitem, malinou, jahodou s mátou, černým bezem, zázvorem, višní, rakytníkem, citronem a některými dalšími. Všechny přírodní suroviny jsou před zpracováním a lisováním pečlivě tříděny a výrobce dbá na kvalitu výroby a spokojenost zákazníků ve svém vlastním zájmu.

Sirupy My Homemade Lemonade lze využít pro přípravu studeného nápoje s ledem, anebo jej přidávat do ovocných a zmrzlinových pohárů, obilných kaší, či smoothies. Vzhledem k nízkému obsahu konzervačních látek je důležité uchovávat sirupy v chladničce a spotřebovat je do čtyř týdnů od jejich otevření.