my homemade Lemonade Višeň 1L

2795
Neohodnoceno

  • Skladem
389 Kč
Kategorie: My homemade
Hmotnost: 10 kg
 

Vymyslet vhodný nápoj pro horké letní dny, ale také zimní, když si chcete udělat hezký večer, nebývá jednoduché. Máte už dost starých známých značek a rádi byste vymysleli něco zcela jiného? Přejděte na nápoje zcela domácí. Co třeba domácí limonáda višňová?

 

Jen si představte, jak sedíte v kavárně, cukrárně nebo v restauraci a na nápojovém lístku se mezi nealko nabídkou objeví něco, co nese název domácí. Okamžitě vás to zaujme a představíte si pohodu, zázemí a novou neobvyklou chuť. Byl by hřích si takovou lahůdku neobjednat. A zajisté byste něco takového chtěli mít i doma pro sebe, rodinu nebo hosty.

 

Žádný problém! Pokud jste šikovní, tak můžete sáhnout po různých receptech a pravou nefalšovanou limonádu si sami vyrobit. Ale nebylo by lepší mít vždy nějakou tu láhev hotového nápoje po ruce? Bez toho, abyste se zdržovali přípravami a trnuli, jestli se to povede?

 

Domácí limonáda višňová se vám přímo sama nabízí v hezké láhvi, kterou můžete postavit do lednice a kdykoliv použít. Chuť, která je zcela jiná, než u běžných nápojů a máte pocit, jako byste višně měli přímo na jazyku a čerstvé.

 

V létě můžete přidat trochu ledu a čerstvé višně přímo do sklenice a udělat z nápoje pochutinu, kterou si zamilují děti i dospělí. V zimě si můžete tímto způsobem léto připomenout a vychutnat požitek z čerstvých plodů.

 

Nečekaná návštěva vás již nezaskočí, protože v lednici budete mít skrytý tento poklad, který nahradí kávu, čaj i jakýkoliv jiný nápoj. S kamarádkou si už nebudete povídat u sklenky vína, ale u sklenky lahodné limonády.

 

 A pánové, či kluci vás už nebudou zvát na sbírku motýlů, ale na skvělou chuť domácího výrobku, který osvěží a zároveň navodí pozitivní atmosféru.

 

Ještě pořád vám to nestačí? Pokud právě vymýšlíte vhodný dárek pro někoho blízkého, tak tento nápoj naservírovaný v esteticky laděné lahvi ohromí každého. Potěšíte muže i ženy, ale také děti.

 

V tomto případě budete opravdu originální!

Vyrobte si domácí limonádu sami z přírodních surovin

Domácí limonáda z přírodního sirupu – sladkou limonádu si můžete koupit v každém obchodě s potravinami, ale bude obsahovat velké množství cukru, aromata a oxid uhličitý. Vaše tělo vám však bude vděčné, připravíte-li si limonádu sami, pouze z přírodních ingrediencí.

Na výběr máte sirupy ve špičkové kvalitě značky My Homemade Lemonade s černým rybízem, grapefruitem, malinou, jahodou s mátou, černým bezem, zázvorem, višní, rakytníkem, citronem a některými dalšími. Všechny přírodní suroviny jsou před zpracováním a lisováním pečlivě tříděny a výrobce dbá na kvalitu výroby a spokojenost zákazníků ve svém vlastním zájmu.

Sirupy My Homemade Lemonade lze využít pro přípravu studeného nápoje s ledem, anebo jej přidávat do ovocných a zmrzlinových pohárů, obilných kaší, či smoothies. Vzhledem k nízkému obsahu konzervačních látek je důležité uchovávat sirupy v chladničce a spotřebovat je do čtyř týdnů od jejich otevření.