Adventní kalendář - 750g ořechová másla

3044
1 hodnocení

  • Skladem
549 Kč
Kategorie: Ořechová másla a krémy
Hmotnost: 5 kg
 

Adventní kalendář

Představujeme ti ? NOVINKU ? letošního roku ! Adventní kalendář plný našich dobrot Uvnitř balení se můžeš těšit na exkluzivní limitované krémy z naší produkce, které ještě nikdy nikdo neochutnal (kombinace arašídů a čokolády) nebo stálice jako CARAMEL TWISTER a oblíbené krémy VANILKOVÝ ROHLÍČEK a PERNÍČEK V neposlední řadě najdeš Power bar ořechové tyčinky (a to různé druhy) Takže si každý pochutná ! 

Udělej radost sobě i svým blízkým ? Skvěle se hodí jako dárek Stylová vánoční krabička tě rozhodně nezklame 

Vyrobeno tradičním způsobem v České Republice

Adventní kalendář obsahuje :

18× ořechový krém 30 g (6× twister caramel, 6× peanut white chocolate winter edition, 6× peanut belgian chocolate)

2× ořechový krém – vánoční limitovaná edice 30 g 

5× ořechovo – ovocná tyčinka 50 g 

Příchutě v ADVENTNÍM KALENDÁŘI jsou jasně dané a nelze je měnit. 

Když se řekne lískooříškový krém s čokoládou, většina z vás si dokáže představit, co je to za pochoutku. Podobné emoce v nás vyvolávají veškeré krémy, vyrobené z přírodních ingrediencí, jimiž jsou pražené arašídy, karamel, kešu oříšky, proteinové oříškové tyčinky či mandlová másla s kokosem a čokoládou.

To vše si můžete dopřát ve formě výrobků od společnosti Lifelike. V sortimentu naleznete čisté oříškové krémy se stoprocentním složením původní suroviny, anebo krémy smíchané s čokoládou, mléčnou syrovátkou, ovocným sladidlem (erythritolem) a s kokosem.

Všechny výrobky si zakládají na přirozeném přírodním složení bez obsahu přidaného cukru, konzervačních látek a dalších syntetických aditiv. Poskytnou vám velice chutnou a hlavně výživnou, zdravou a energeticky vydatnou pochoutku, kterou využijete na cestách i doma při posezení v měkkém křesle.

Oříškové krémy a tyčinky mají nízký glykemický index díky vysokému obsahu zdravého tuku a jsou vhodné i pro diabetiky.