GRIZLY Semínková směs 1000 g

Kód: 00611432
149 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

GRIZLY Semínková směs 1000 g
Administrativní zařazení: Semena
Složení: Slunečnice loupaná 20 %, lněné semínko zlaté 20 %, lněné semínko hnědé 18 %, tykev loupaná (dýňové semínko) 15 %, chia 13 %, konopné semínko 10 %.
Výrobek je vhodný pro přímou konzumaci.
Upozornění: Může obsahovat stopy ořechů, arašídů, SO2.
Skladování: Skladujte v suchu a chladu. Chraňte před přímým slunečním zářením.
Země původu: Slunečnice: Bulharsko; len hnědý: Rusko; len zlatý: Polsko; dýňové semínko - tykev: Slovensko; chia: Argentina
Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu)
Směs šesti druhů semínek si sami vyrábíme průběžně v malých šaržích tak, aby Vám suroviny přišly v co nejčerstvější podobě. Dáváme si velmi záležet na kvalitě a do směsí přidáváme pouze semínka, které balíme i samostatně jako exkluzivní produkt. Mixem semínek si můžete skvěle doladit polévku, kaši, muesli nebo smoothie, doporučujeme ho přidat do směsi na pečení zdravého chleba.

Slunečnice představuje vynikající zdroj vlákniny, proteinů, vitaminu E a vitaminů řady B, také minerálů, jako je draslík, hořčík, železo, fosfor, selen, vápník a zinek. Kromě toho najdeme ve slunečnicových semínkách fytosteroly, které přispívají ke snižování hladiny krevního cholesterolu.

Len hnědý je semínko přímo napěchované bílkovinami, vlákninou, železem a omega-3 mastnými kyselinami. Doporučujeme semínka rozemlít, abychom z nich získali co nejvíce živin.

Lněné semínko zlaté je chuťově jemnější než hnědé, ale po výživové stránce jsou srovnatelné. Stejně jako hnědý, je len zlatý bohatý na vitamíny, minerály a především na omega-3 mastné kyseliny. Doporučujeme je těsně před konzumací rozemlít pro efektivní získání všech obsažených živin.

Tykev loupaná, častěji známá jako dýňové semínko, dodá tělu vitamíny, minerály, zdravé tuky a další tělu prospěšné látky. Dýňová semínka navíc obsahují aminokyselinu tryptophan, která podporuje zdravý spánek.

Chia semínka pocházejí ze Střední a Jižní Ameriky a v minulosti byla důležitou složkou potravy Aztéků. Představují přírodní zdroj omega 3 a 6 mastných nenasycených kyselin, jsou kompletním zdrojem bílkovin a vydatným zdrojem vlákniny, která přispívá ke zdravému fungování metabolismu.

Konopné semínko je měkké a má příjemnou máslovitou chuť. Semínka neobsahují THC, tato látka se nachází pouze na listech a květech. Obsahuje všech 10 známých esenciálních aminokyselin, více než 80% esenciálních mastných kyselin, minerálů anebo celé řady vitamínů, jako např. E, B1, B2, B6.

Složení:

len hnědý 18% (Kazachstán)
len zlatý 18% (ČR)
slunečnice loupaná18% (Bulharsko)
sezam loupaný 18% (Indie)
sezam černý neloupaný 9% (Indie)
tykev loupaná 10% (Čína)
chia semínka černá 9% (Argentina)

Směs namíchána v České republice.

Výživové hodnoty na 100 g:

2440kJ/583kcal

tuky 49,5 g

z toho nasycené mastné kyseliny  4,5 g

sacharidy 19 g

z toho cukry  2,5 g

bílkoviny  20,7 g

sůl 0,03 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: