Sirup Mrkev a Rakytník 3kg

2645
Neohodnoceno  • Skladem
450 Kč
Kategorie: Ovocné sirupy z třtinového cukru
 

 

Sirup Mrkev a Rakytník vyrábíme z kvalitního třtinového cukru, 100% mrkvové, rakytníkové a citrónové šťávy. Tento sirup vás překvapí svojí osvěžující chutí.  


Sirup doporučujeme ředit v poměru 1 : 10 studenou vodou. Sirupem si můžete osladit čaj, ochutit kaši, vločky i jogurt. Sedlina je znakem použití nefiltrované 100% šťávy. 


Sirup z ovoce a třtinového cukru, bez barviv a konzervačních látek, nefiltrovaný, pasterovaný.


Složení: třtinový cukr, voda, mrkvová šťáva (29 %), rakytníková šťáva (7 %), bio citrónová šťáva. 


Výrobce: Libor Baránek, Krhov 108, 687 71 Bojkovice


Nutriční hodnoty ve 100 g produktu: Energetická hodnota: 898 kJ (215 kcal); Tuky: < 0,1 g z toho nasycené mastné kyseliny: <0,1 g; Sacharidy: 55 g z toho cukry 53 g; Bílkoviny: < 0,3 g; Sůl: < 0,1 g


Praktické a finančně výhodné balení v 3 kg Bag in Boxu s výčepním ventilem vám umožní čepovat postupně malé množství a otevřené balení vám vydrží minimálně 8 týdnů a není nutné jej po otevření uchovávat v chladničce.


Výsledný nápoj (s vodou nebo sodou) lze v letní sezóně dotvořit např. plátkem citrónu, pomeranče, sirupy se dají použít i pro mixované alkoholické nebo nealkoholické nápoje nebo jako sladidlo smoothies apod. V zimní sezóně lze sirupy použít pro přípravu jedinečných horkých nápojů.