CLEANEE Alkoholová dezinfekce 1L Anti-COVID - Antibakteriální tekutý přípravek (mýdlo, gel) vhodný i pro rozprašovaní

2195
Neohodnoceno

549 Kč
Kategorie: Přírodní BIO čističe
Hmotnost: 1 kg
 

Zboží odesíláme od 30.3.2020

V aktuální době nabízíme malinko netradiční produkt v našem sortimentu.

 Od výrobce přírodních čističů máme dodávku desinfekčního přípravku, který je v těchto dobách velmi nedostatkový.

Věříme, že aktuální situaci přežijeme i bez tohoto produktu, ale pro ty opatrné nabízíme možnost nákupu.

 

Hygienický alkoholový prostředek pro dezinfekci rukou a pokožky. Konzistence přípravu je tekutá, lze využít i pro rozprašovaní a čistění povrchů.  

 

Spektrum účinnosti: baktericidní, fungicidní, virucidní, mykobaktericidní a tuberkulocidní.

 

Vyráběné v České republice s certifikací od Ministerstva zdravotnictví České republiky číslo povolení CZ-2020-55-01

Výrobce ISOKOR Bohemia s.r.o.

 

Složení:

Ethanol 79,6%

Peroxid vodíku 5%

Glycerol 2,2 %

Coral reed new li 0,2 (parfém)

voda 13%

 

S ohledem na aktuální situaci, je patrně ze strany dodavatele vyšší cena produktu. Za nás byla nastavena pouze běžná marže, kterou máme i na další naše produkty, rozhodně zde nenastavujeme vyšší z důvodu zbohatnutí.

 

Většina čisticích a desinfekčních prostředků se stále vyrábí na bázi toxických, syntetických složek. Existují však také výrobci, kterým záleží na přirozeném způsobu využití přírodních surovin, a mezi ně se řadí i společnost ISOKOR.

Výrobní program je orientován převážně na výrobky pro domácnost, jako jsou čistidla podlahových krytin, sanity, prostředky na umývání nádobí, nábytku i hraček pro děti. Mezi nimi najdete i přípravky pro očistu čalounění a plastů uvnitř vozidla, pro mytí karosérie, čistidla spár obkladů a dlažby a netoxické rozpouštědlo vápenitých usazenin (vodního kamene) v kuchyni a koupelně.

Částí výrobního segmentu jsou i účinné desinfekční prostředky, opět stoprocentně přírodní, speciální impregnační látky s využitím nanotechnologií pro ochranu kožených, pryžových a textilních výrobků, lakovaných povrchů a skla (okenních tabulí a autoskel).

Veškeré výrobky jsou dodávány v praktickém balení obvykle ve formě koncentrátu, případně aplikátorů s rozprašovačem či dávkovačem.