ISOKOR Green Cleaner Antibacterial 250 ml koncentrát

Kód: 2225
Neohodnoceno
Značka: Isokor
499 Kč
Skladem
ISOKOR Green Cleaner Antibacterial - koncentrát. Pro přípravu až 25 L univerzálního čisticího prostředku. Mimořádně účinná čisticí a odmašťovací schopnost. Ekologický, zdraví neškodný. 100% bio, 100% eko, 100% natural, 100% vegan, 100% rozložitelný v přírodě.
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • POUŽITÍ
    ISOKOR Green Cleaner Antibacterial je prostředek určený k hloubkovému šetrnému čištění a odmašťování. Revitalizuje povrchy, vytváří antioxidační a antibakteriální vrstvu. Účinný na všechny povrchy – podlahy, sklo, keramiku, dřevo, plasty, kovy, kůži, tkaniny, do myček nádobí a na praní. Je vhodný i pro omývání potravin.
  • SLOŽENÍ 
    Voda, mandlový olej, cedrový olej, skořicový olej, kukuřičný olej, gerániový olej, jojobový olej, lemongrass olej, sójový olej, světlicový olej, extrakt z česneku, extrakty cukrové třtiny, jedlá soda, mořská sůl, organický alkohol, ovocné kyseliny. Neobsahuje žádné známé nebezpečné nebo karcinogenní látky. Neobsahuje umělá barviva, pěnidla a aromata. Original JUVERIL recepture.
  • ZPŮSOB APLIKACE
    Koncentrát ISOKOR Green Cleaner Antibacterial nařeďte čistou vodou (ideálně destilovanou) dle síly znečištění. Univerzální ředění je 1:20. Z jednoho 250ml balení koncentrátu vytvoříte až 25 l čističe připraveného k aplikaci. Na znečištěný povrch naneste naředěný čistič pomocí rozprašovače či zpěňovače. Nechte 3–5 minut působit a následně setřete vlhkým hadříkem. Používejte při teplotách 5–30 °C.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přírodní BIO čističe
Hmotnost: 0.4 kg

Většina čisticích a desinfekčních prostředků se stále vyrábí na bázi toxických, syntetických složek. Existují však také výrobci, kterým záleží na přirozeném způsobu využití přírodních surovin, a mezi ně se řadí i společnost ISOKOR.

Výrobní program je orientován převážně na výrobky pro domácnost, jako jsou čistidla podlahových krytin, sanity, prostředky na umývání nádobí, nábytku i hraček pro děti. Mezi nimi najdete i přípravky pro očistu čalounění a plastů uvnitř vozidla, pro mytí karosérie, čistidla spár obkladů a dlažby a netoxické rozpouštědlo vápenitých usazenin (vodního kamene) v kuchyni a koupelně.

Částí výrobního segmentu jsou i účinné desinfekční prostředky, opět stoprocentně přírodní, speciální impregnační látky s využitím nanotechnologií pro ochranu kožených, pryžových a textilních výrobků, lakovaných povrchů a skla (okenních tabulí a autoskel).

Veškeré výrobky jsou dodávány v praktickém balení obvykle ve formě koncentrátu, případně aplikátorů s rozprašovačem či dávkovačem.