Sada na klíčení

Pěstování klíčků doma v kuchyni, na balkoně či terase patří k oblíbené záležitosti, díky které si zajistíte chutnou produkci bio klíčků a také přísun vitamínů, minerálních a dalších látek, které pečují o vaše zdraví. Podpoříte tak zdravý životní styl a užijete si i spoustu zábavy a radost z vlastního pěstování.

Pro úspěšné vyklíčení různých druhů klíčků potřebujete především příslušenství jako je miska a semínka na klíčení nebo přímo sady na klíčení.

Díky tomu si pořídíte nádoby určené přímo pro pěstování klíčků ze semínek, ze kterých si vyberou jak úplní začátečníci, tak i zkušení pěstovatelé klíčků.

Jedná se o klíčící nádoby, jako jsou misky či sklenice a k nim si můžete vybrat semínka dle vlastního výběru. Díky kvalitnímu příslušenství si samotné pěstování usnadníte a budete mít jistotu kvalitní bio produkce.

Klíčící misky a sklenice mají obvykle několik dílů a základem je spodní nádoba, která zachytává přebytek vody a vrchní část, která slouží přímo ke klíčení semínek. Semínka tak stačí rozložit po ploše vrchní nádoby, propojit se spodní částí a můžete začít s pěstováním.

Díky speciálním nádobám bude celková péče snadná a rychlá. Semínka je potřebné 2-3x denně namáčet a přebytečnou vodu odstranit. Díky speciálnímu řešení bude tento proces pro vás hračkou a vašemu klíčení semínek se bude jen dařit.

Výhodou je, že příslušenství v podobě nádob na klíčení není jednorázová záležitost, ale můžete je používat opakovaně po celý rok. Je to dáno i díky snadné údržbě, kdy nádoby stačí pouze propláchnout vodou a můžete začít pěstovat znova.

Budete tak mít ustavičný přísun různých druhů klíčků a díky estetickým nádobám také pěknou dekoraci v kuchyni či na parapetu okna, která nijak nebude narušovat celkový dojem interiéru.

Snadno a hlavně doma si vypěstujete klíčky, jaké jen budete chtít.

Nevíte jak klíčit? Můžete si u nás koupit knížku o klíčení s recepty!

Kniha o klíčení s receptyNebo se podívejte na článek: https://www.nakliceno.cz/kliceni-seminek/

 

Nejprodávanější

  • Řadit dle:
  • 9 položek celkem

Stránka 1/1