PAPAYA PLÁTKY - 250g

1980
1 hodnocení

  • Skladem
89 Kč
Kategorie: Sušené ovoce a zelenina teplem
 

Složení papáji je velmi rozmanité. Největší zastoupení má voda, celých 87 %, dalšími složkami jsou sodík, hořčík, vápník, fosfor, síra, enzym papain, železo, draslík, magnezium, kyselinu pantotenovou a vitaminy A a C.

Kombinace výše zmíněných látek umožňuje projevení spousty blahodárných účinků. Mezi základní patří – posílení chutě k jídlu a podpora trávení, podpora krevního oběhu, srdeční činnosti, ochrana sliznic, vidění, vitality buněk a barvy vlasů, posílení imunitního systému, zlepšování nálady a životní energii, boj proti rakovině. Nedoporučuje se konzumace papáji v těhotenství a době kojení. Papayové enzymy jsou přírodní drogou. Má protirakovinný účinek proti širokému spektru rakovinových nádorů včetně rakoviny děložního čípku, prsu, jater, plic a dokonce i slinivky břišní.

Papaya je vedle ananasu a manga jedním z nejlépe prodávaných druhů exotického ovoce v České republice. Svou popularitu získal především zajímavou chutí a léčivými účinky říká se jí ovoce budoucnosti.

NUTRIČNÍ HODNOTY NA 100 G
Energie: 1549 kJ / 370 kcal
Bílkoviny: 0 g
Sacharidy: 93 g, z toho cukry 42 g
Tuky: 0 g
Vláknina: 1 g
Sůl: 0 g
 
 

Když se řekne lískooříškový krém s čokoládou, většina z vás si dokáže představit, co je to za pochoutku. Podobné emoce v nás vyvolávají veškeré krémy, vyrobené z přírodních ingrediencí, jimiž jsou pražené arašídy, karamel, kešu oříšky, proteinové oříškové tyčinky či mandlová másla s kokosem a čokoládou.

To vše si můžete dopřát ve formě výrobků od společnosti Lifelike. V sortimentu naleznete čisté oříškové krémy se stoprocentním složením původní suroviny, anebo krémy smíchané s čokoládou, mléčnou syrovátkou, ovocným sladidlem (erythritolem) a s kokosem.

Všechny výrobky si zakládají na přirozeném přírodním složení bez obsahu přidaného cukru, konzervačních látek a dalších syntetických aditiv. Poskytnou vám velice chutnou a hlavně výživnou, zdravou a energeticky vydatnou pochoutku, kterou využijete na cestách i doma při posezení v měkkém křesle.

Oříškové krémy a tyčinky mají nízký glykemický index díky vysokému obsahu zdravého tuku a jsou vhodné i pro diabetiky.