Dárkový balíček Duše v peří

Kód: 0019000
285 Kč

Detailní informace

Detailní popis produktu

KPZ na všechny podzimní, zimní i jarní dny! Dokonalé kombinace bylin, šťavnatá chuť ovoce, barvy, které pohladí oko. Výběr našich sypaných čajů se o vás postará. Ať je venku déšť, vichr nebo vám na okno maluje mráz, s našimi čaji budete mít slunce v duši!

  • čaj Duše v peří 50 g pohladí zevnitř, přinese klid a duševní pohodu
  • čaj Sladké sny 50 g vás ukolébá ke spánku
  • čaj Dobré ránko 50 g vás probudí a připraví na krásný den
  • čaj Štědroň 110 g přinese plnou a šťavnatou chuť plnou ovoce

 

Jak si náš balíček nejlépe vychutnat?

Ráno, v poledne i večer. Chladné dny naše sypané čaje prohřejí a ty šedivé rozjasní. Když budete chtít zahřát, udělejte si plnou konvici s trochou medu a kapkou citronu. Naše čaje jsou zkrátka dobrá volba v jakékoliv situaci!

Skladování: naše čaje mají rády sucho a temno, díky tomu budou skvělé až do posledního doušku.

Složení:

Výrobce: KOLDOKOL Libor Baránek, Krhov 108, 687 71 Bojkovice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Rodinná firma Koldokol se orientuje na zpracování ovoce z vlastních zdrojů.

Ovocné a bylinkové sirupy – bez konzervačních látek, aromat a barviv, ze surovin původem z průmyslem nezasažené přírody Bílých Karpat – to jsou od roku 2007 výrobky rodinné firmy Koldokol.

Jablečné mošty – jsou součástí sortimentu od počátku vzniku firmy. Jablka se pěstují na vlastním sadu a zpracovávají dle tradiční receptury.

Ovocné přesnídávky a pyré – zdravé přesnídávky bez konzervantů a přidaného cukru vhodné i pro malé děti v BIO kvalitě. Jsou skvělé jako chutná svačina nebo k obilným kaším s ořechy, kakaem a strouhaným kokosem.

Ovocné džemy Bioláda – borůvky, višně, meruňky, švestky, jahody, arónie – to vše si můžete dopřát v podobě džemů a opět bez cukru a konzervantů, pouze s želírovací látkou Agar a pektinem z citrusového ovoce.

Sušené ovoce – Haná a Hornomoravský úval patří k nejúrodnějším oblastem v republice a odtud putují na trh různé druhy šetrně sušeného ovoce v BIO kvalitě, pěstované zásadami přirozeného ekologického zemědělství.