Adventní kalendář

Kód: 3059
999 Kč
Skladem

Navoďte si vánoční atmosféru vesničkou plnou dobrot!

Na každém domečku je zobrazený a popsaný vánoční zvyk.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kalendář obsahuje 24 papírových krabiček, ze kterých postavíte vánoční vesničku (3x kvádr 12x8x6 cm; 3x kvádr 12x6x4 cm; 3x krychle 8x8x8 cm; 3x kvádr 8x8x6 cm; 3x jehlan 8x8x8 cm; 3x jehlan 8x8x6 cm; 7 střecha 12x8x4,5 cm)

Adventní kalendář 2023 - složení

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Zapékané müsli se stalo v posledních letech velkým hitem. Získalo na oblibě zejména ze dvou důvodů – je zdravé, vyráběné z přírodních surovin bez aromatických a konzervačních činidel a navíc je velmi chutné. Dokáže plně nahradit čokoládu, sušenky a oplatky se ztuženým tukem a bílým cukrem.

Za studena lisovaný olivový olej, kvalitní med z tuzemských zdrojů a bezlepkové ovesné vločky – tyto ingredience tvoří páteř všech rozmanitých druhů zapékaného müsli od malé rodinné firmy Janova pec z Horoměřic u Prahy. Můžete si vybrat müsli se švestkami a mákem, s jahodami, s čokoládou, nebo sáhnout po oříškových a ovocných směsích, směsi s různými rostlinnými semínky či s pohankou. Všechny výrobky podléhají přísné kontrole kvality a jsou vyráběny na základě vlastní, originální receptury.

Pečené müsli jsou skvělou volbou pro zdravou snídani, svačinu, hodí se do batohu dětem do školy, k svačině do zaměstnání, nebo při cestování na výletě do přírody, a na dovolené.