VÁNOČNÍ DÁRKOVÁ KRABIČKA

2087
Neohodnoceno

  • Skladem
649 Kč
Kategorie: Vánoce
 

Tento rok pro tebe máme něco speciálního ! Dárková Vánoční krabička kterou můžeš potěšit všechny své blízké. Hodí se skvěle jako originální dárek, navíc obsahuje ty nejlepší věci, co se jsme na tento zimní čas vymysleli. Celá krabička je potom vyladěna v novém designu – zaujme v každém směru. Stačí jen dopsat jméno a můžeš někomu věnovat 

Dárková krabička LifeLike obsahuje vybrané oříškové krémy – VANILKOVÝ ROHLÍČEK TWISTER a PERNÍČEK TWISTER, datlovou X-MASS tyčinku  s perníkovým kořením a balení PEČENÝCH OŘECHŮ s medem a skořicí. To vše je zabaleno do designové krabičky s motivem Vánočních krémů, které seženeš pouze teď – jedná se o Vánoční limitovanou edici a koupí každého kusu přispíváš 20 ,– na dárky pro děti na Onkologickém oddělení ve Fakultní nemocnici Brno.

Rozdávej radost svým blízkým i svému okolí. 

DÁRKOVÁ KRABIČKA OBSAHUJE V BODECH :

  • PERNÍČEK TWISTER 300 g ( v případě doprodání bude nahrazeno druhým vánočním twisterem)
  • VANILKOVÝ ROHLÍČEK TWISTER 300 g ( v případě doprodání bude nahrazeno druhým vánočním twisterem)
  • PEČENÉ OŘECHY 250 g 
  • TYČINKA X – MASS BAR GINGER BREAD 50 g 
  • DÁRKOVÁ KRABIČKA 1 Ks
  • DŘEVĚNÁ LŽIČKA 1 ks

Když se řekne lískooříškový krém s čokoládou, většina z vás si dokáže představit, co je to za pochoutku. Podobné emoce v nás vyvolávají veškeré krémy, vyrobené z přírodních ingrediencí, jimiž jsou pražené arašídy, karamel, kešu oříšky, proteinové oříškové tyčinky či mandlová másla s kokosem a čokoládou.

To vše si můžete dopřát ve formě výrobků od společnosti Lifelike. V sortimentu naleznete čisté oříškové krémy se stoprocentním složením původní suroviny, anebo krémy smíchané s čokoládou, mléčnou syrovátkou, ovocným sladidlem (erythritolem) a s kokosem.

Všechny výrobky si zakládají na přirozeném přírodním složení bez obsahu přidaného cukru, konzervačních látek a dalších syntetických aditiv. Poskytnou vám velice chutnou a hlavně výživnou, zdravou a energeticky vydatnou pochoutku, kterou využijete na cestách i doma při posezení v měkkém křesle.

Oříškové krémy a tyčinky mají nízký glykemický index díky vysokému obsahu zdravého tuku a jsou vhodné i pro diabetiky.