Vincentka 0,3l

Kód: 2513
Neohodnoceno
Značka: Vincentka
24 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vincentka svým obsahem a vyvážeností minerálních solí a prvků umožňuje rozpouštění hlenů v dýchacích cestách, žaludku a střevech. Vincentka je doporučována k pitným a inhalačním kúrám při onemocnění cest dýchacích, hlasivek, při chorobách látkové výměny, vředové choroby žaludku, dvanácterníku a jejich pooperačních stavech, cukrovce, chronickém zánětu slinivky.

Vincentka pomáhá regenerovat vnitřní prostředí člověka po velkých ztrátách potu, ke kterým dochází při těžké fyzické práci, sportu, pobytu v horkém prostředí a horečnatých onemocněních.

Vincentka je vhodná pro prevenci zubního kazu u dětí v dávce 0,25l/den.

Vincentka může sloužit pro uhrazení denní dávky jódu, stačí vypít 25ml (jeden doušek). Vincentka obsahuje biogenní prvky (viz výtah analýzy zdroje) jako je lithium, rubidium, cesium, měď, zinek, vanad, chrom, kobalt ve fyziologickém poměrném zastoupení a je vhodná jako přírodní doplněk výživy pro sportovce, děti, těhotné ženy a rekonvalescenty.

Vincentka je podpůrným prostředkem po alkoholových excesech.

Kontraindikována je pouze u lidí se selhávajícími ledvinami. Opatrnosti je třeba u pacientů s onemocněním ledvin a s otoky dolních končetin, ale i zde je možno Vincentku užívat po konzultaci s lékařem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vincentka
Hmotnost: 0.6 kg

Vincentka je minerální voda, jejíž složení nám může závidět celý svět.

Co je na Vincentce tak jedinečného – stačí pouze malé množství této výjimečné tekutiny denně (jedna polévková lžíce), aby pokryla denní dávku jódu a zároveň doplnila do organismu cenné minerální látky, které se v zemědělské půdě a ve většině běžně prodávaných potravin téměř vůbec nevyskytují. Z fyziologického hlediska se navíc Vincentka podobá lidské krvi a tělním tekutinám, neboť má téměř shodný tzv. osmotický tlak.

Najdete v ní i stopové prvky, jako je vanad, kobalt, cesium, rubidium, lithium, baryum a stroncium. Minerály jsou základním stavebním kamenem buněk lidského těla, pomáhají jak lidem zdravým, tak urychlují i regeneraci v průběhu rekonvalescence po nemoci a úrazech. Zabírají na žaludeční a dvanáctníkové vředy, choroby slinivky, diabetes a mnoho dalších civilizačních potíží.

Společnost Vincentka nedodává na trh pouze známou léčivou minerální vodu. Sortiment je obohacen o nosní spreje, léčivé a chutné bonbóny a sirup. K výrobě se využívá výhradně přírodních surovin, jako je mateřídouška, jitrocel a ovocné příchutě bez přídavku cukru. Základ pochopitelně tvoří minerální voda čerpaná z hlubinného vrtu v lázních Luhačovice, jehož složení však nemá nikde jinde ve světě obdoby.