Chocs višně v 70% hořké čokoládě 100g

Kód: 4970
129 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

CHOCS, to je unikátní spojení výběrové čokolády a křupavého ovoce nebo ořechů. Výsledek je luxusní dražé s intenzivní chutí pravé čokolády, která je slazena pouze třtinovou šťávou a je bez umělých přísad. Pod křupavou vrstvou čokolády se skrývá šťavnatá malina, višeň nebo pražený lískový oříšek. Čistá chuť a složení bez kompromisů.

Spojení sladko-kyselých lyo višní s výběrovou 70% čokoládou přináší dokonalý chuťový požitek. Čokoláda není příliš hořká, aby nepřebíjela výraznou chuť višní, zároveň není ani přeslazená. Po prvním ochutnání si CHOCS zamilujete stejně jako my.

Lidé, kteří pracují na počítači v kanceláři nebo z domova, se často dostávají do situací, kdy potřebují nějaký doping. Stává se, že selhává inspirace, dostavuje se únava, slzí oči, ale procházka po chodbě či výšlap schodiště v administrativní budově nepomáhá. Chce to něco vysloveně sladkého, ale zároveň povzbuzujícího, chutného a zdravého.

Zapomeňte na průmyslově vyráběné cukrovinky, na sušenky a oplatky obalené přeslazenou polevou, důvěřujte raději těm, co s láskou a moudrostí dodávají na trh doping na kvalitativně vyšší úrovni. Do této kategorie spadá i ovoce v kvalitní 70% čokoládě. Třeba takové višně v čokoládě.

Snoubí se tu pouze trpkost a kyselost višní se sladkou třtinovou šťávou a čokoládovým aroma, takže neočekávejte žádná syntetická dochucovadla, zahušťovadla, zlepšovače chuti, stabilizátory, barviva a podobné nesmysly. Naberte tedy do hrsti čistě přírodní pochoutku a dopřejte si pauzu, abyste zas mohli pokračovat v tvořivé práci, jejíž výsledek bude určitě stát za to.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Natu je ryze česká firma, která o sobě tvrdí, že propadla „vášni pro zdravý životní styl s láskou k přírodě“. Leží jí na srdci, že většina současné populace nemá dostatek času sama na sebe, a proto se odbývá ne zrovna kvalitními potravinami z běžných obchodních řetězců. Čím více zpracované potraviny jsou, tím více jsou také kontaminované syntetickými dochucovadly, jak nám to vtipně naznačila firma Tricatel ve filmu Křidýlko nebo stehýnko s Louis de Funesem.

Natu se proto věnuje převážně poctivé ruční práci zpracování surovin a výrobě potravin bez rafinovaného cukru, umělých sladidel, barviv, dochucovadel a ostatních nepřirozených chemických aditiv. Výrobky také neobsahují laktózu a lepek a rovněž kontroverzní palmový olej. Natu vyrábí i krásné kokosové misky, vidličky a lžičky a bambusové termohrnky.

Společnost Natu se také snaží balit své výrobky šetrně k životnímu prostředí, většina výrobků putuje k zákazníkům ve stoprocentně recyklovatelných obalech.