Kombucha

Kód: 4093
€8,05
Skladem

Všetko, čo potrebujete, nájdete v súprave kombucha

Detailné informácie

Podrobný popis

Kombucha a nápoje, ktoré milo prekvapia

Poslednou dobou sa mnoho jedincov snaží stravovať zdravým spôsobom. Nie je ani tajomstvom, že sa vyhľadávajú produkty, ktoré si môžete doma vypestovať alebo vyrobiť. Medzi také patrí Kombucha, ktorá prináša mnoho prínosných benefitov. Je pravdou, že je mylne pokladaná za špongiu, ktorá sa pri správnej starostlivosti vyvíja a rastie. Avšak v skutočnosti sa jedná o neviditeľné kvasinky vo vnútri, ktoré sú ale veľmi zdravé pre ľudský organizmus.

Kvasený nápoj rôznych chutí

S Kombuchou sa musí dobre zaobchádzať a potom bude veľmi úspešný jej chov. V podstate všetko zvládne každý začiatočník , pretože základom pre jej rast bude iba kvalitný čaj, cukor a samozrejme matka Kombucha. Vo výslednej fáze si každý pripraví zdravý nápoj podľa chuti . Nie je problém ho zmiešať s ovocnou alebo zeleninovou šťavou. Môžu sa tu objaviť tóny kvetov, medu alebo dokonca chuť perlivého jablčného muštu. S Kombuchou sa rozhodne nudiť nebudete a ešte prospejete svojmu zdraviu.

5
14x
4
0x
3
0x
2
0x
1
2x
Nevypĺňajte toto pole:
5
JP Avatar autora | 3.5.2024
Velmi spokojená
5
B Avatar autora | 16.4.2024
Děkuji za skvělou kombuchu! V nové rodině se jí daří.
5
MB Avatar autora | 26.3.2024
Velká spokojenost. Kombuchu zkouším poprvé a skvěle se jí daří a je výborná.
5
Avatar autora | 5.3.2024
Rychlé doručení, dobře zabalené a hned se scoba chytla a vyrábí skvělou kombuchu.
5
MB Avatar autora | 5.3.2024
Velká spokojenost s produktem od vás děkuji
5
JK Avatar autora | 4.3.2024
Maximalni spokojenost s kombuchou, perfektne zabalena a pěkně přirůstá.
1
JS Avatar autora | 15.2.2024
Přišlo mi mini plátýnko od Stevikomu, vůbec ne produkt který je avizovaný na foktách
1
Avatar autora | 15.2.2024
Kombuchu již pěstujeme nějaký rok, tak jsme se rozhodli, že letos zakoupime novou ... Přišla hezky zabalená s návodem, avšak po zalití na cca třetí den celá zplesnivěla včetně okolního čaje... Netuším, z jakého důvodu, nikdy se nám to nestalo, takže šla do koše
5
MP Avatar autora | 21.1.2024
Jsem velice spokojen, vyzkoušel jsem vice značek se kterými jsem nebyl spokojen !!! ale značky nebudu jmenovat, když přijela tato byl jsem mile překvapen že byla v chlazeném boxu to velice oceňuji už po dvou dnech byla patrná nová kultura, momentálně už mám rozmnoženo na tři sklenice takže velká spokojenost může jen doporučit.
5
KM Avatar autora | 10.1.2024
Jsem nadšena, rychla doprava, skvěle zabalené +návod. Kombuchu dělám 1x týdně a je geniální.
5
Avatar autora | 29.12.2023
Doručenie bez problém, krásne zabalené i s návodom. Kultúra pekne rastie, za mňa plná spokojnosť :-)
5
ŠŘ Avatar autora | 4.10.2023
Jsem velice spokojená. Krásně se množí a nápoj úžasný.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

To nejcennější, co každý z nás vlastní, je pevné zdraví. Jestliže nám schází, nic nás nedokáže rozveselit tak, jako uzdravení. Abychom si zdraví uchovali i do vysokého věku, je ovšem zapotřebí mu věnovat náležitou pozornost. To už zjistili mnozí z nás, kteří nakupují potraviny převážně ve specializovaných obchodech (e-shopech) se zdravou výživou.

Pod tímto pojmem lze shrnout velmi široký rozsah zboží – luštěniny, ořechy a semínka, celozrnné obiloviny a těstoviny, sušené ovoce, kompoty, džemy, mouky, másla a krémy, müsli, sirupy, soli, proteiny, superpotraviny, vitamínové doplňky, přírodní sladidla, mořské řasy, koření, limonády, a dokonce i přírodní čisticí prostředky.

Velmi bohatý sortiment produktů zdravé výživy, který se neustále rozrůstá, poskytuje i obchod Naklíčeno. Snaží se většinu zboží nabízet v BIO kvalitě, plodiny pěstované šetrným a přirozeným způsobem, a nabídnout vám to, co neobjevíte v běžném supermarketu.