Gokshura čaj

Kód: 762
107 Kč
Skladem

Uvolňující čaj při bolestech zad a páteře.

Doporučené dávkování: 3-4 šálky za den

Složení: inula helenium, tinospora cordifolia, boerhaavia diffusa, zingiber officinale, tribulus terrestris, withania somnifera

Balení: 100g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Když se člověk necítí dobře, tak je to vždy zlé. Ať už se jedná o nemoc anebo i méně významnou životní nepohodu, vždy nám překáží nejen v práci, ale také i v běžném osobním životě. Takový nepříjemný stav je proto potřeba co nejrychleji změnit, ať už se jedná o cokoli.

Ovšem k tomu, abychom mohli ve svém životě provést změnu k lepšímu, tak je nejprve potřeba poznat hlavní příčinu tělesných anebo i jiných neduhů.

Podle tisíciletého učení indické ájurvédy, která své léčebné postupy staví na celostní péči o zdraví, je nezbytné, abychom léčili nikoli projevy nemoci, ale především její příčiny, ať už jsou zakořeněny v našem tělesném anebo duševním životě. Jedině v případě, kdy budou naše životní energie v rovnováze, si můžeme užívat celkovou tělesnou harmonii – a to je přece právě to, po čem všichni toužíme – cítit se fit a být po všech stránkách v pohodě.

V případě, že se necítíte úplně dobře, tak neváhejte vypnout, odpočívat a relaxovat – taková prevence se vám jednoznačně vyplatí. Můžete tak předejít celé řadě nepříjemných problémů.

Vždyť život člověku dokáže nepříjemně narušit i „obyčejná“ bolest zad a ztuhlost páteře. Podobné potíže vám nedovolí zaměřit veškerou pozornost na práci, pokazí váš odpočinek i jakékoli jiné plány. A právě tyto potíže jsou mezi lidmi široce rozšířené.

Bolavá záda mohou mít různé příčiny. Může se jednat o namožené svaly po namáhavé práci, stejně tak jako o strnulost způsobenou nedostatkem pohybu a jednostranným pohybem, například při práci u počítače.

V řešení těchto potíží vám může pomoci například pravidelné cvičení jógy, masáže a užívání vhodných doplňků stravy. K těm jistě patří i oblíbený ájurvédský čaj Gokshura. Jedná se o pečlivě sestavenou bylinnou směs z čisté přírody Himálají. Její pravidelné užívání přispívá k relaxaci pohybového aparátu, a tudíž i k celkové tělesné a duševní harmonii.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Zdravá výživa hýbe světem a lidé dnes mají obecně větší zájem pečovat o své vlastní zdraví, než tomu bylo krátce po sametové revoluci. Zdravé výživě se věnuje také řada nadšenců, kteří nabízí výživové doplňky a zdraví prospěšné potraviny. Jedním z nich je i společnost Zdravý Den.

V nabídce stálého sortimentu naleznete kromě zelených potravin a superpotravin i kokosové produkty (olej, máslo, mléko, vodu, strouhaný kokos), přirozená rostlinná sladidla, zdravé snídaně a proteinové směsi, ájurvédské produkty, kakao a čokoládu, ořechy a semínka a potřeby ke klíčení.

Věnujte pozornost hořčíku a vitamínu C – v nabídce neschází ani vitamínové doplňky, které jsou v současné době nejžádanější a také nejdůležitější. Vitamín C potřebujeme pro posílení imunity, zvláště v souvislosti s infekčními chorobami, kdy je organismus oslabený pod vlivem stresu. A hořčík (magnézium) bychom měli doplňovat pravidelně vzhledem k jeho sníženému obsahu v potravinách v důsledku nešetrného pěstování a zpracování většiny potravin.