Gokshura čaj

762
Neohodnoceno

Uvolňující čaj při bolestech zad a páteře.

Doporučené dávkování: 3-4 šálky za den

Složení: inula helenium, tinospora cordifolia, boerhaavia diffusa, zingiber officinale, tribulus terrestris, withania somnifera

Balení: 100g


  • Skladem
107 Kč
Kategorie: Ájurvéda
 

Když se člověk necítí dobře, tak je to vždy zlé. Ať už se jedná o nemoc anebo i méně významnou životní nepohodu, vždy nám překáží nejen v práci, ale také i v běžném osobním životě. Takový nepříjemný stav je proto potřeba co nejrychleji změnit, ať už se jedná o cokoli.

Ovšem k tomu, abychom mohli ve svém životě provést změnu k lepšímu, tak je nejprve potřeba poznat hlavní příčinu tělesných anebo i jiných neduhů.

Podle tisíciletého učení indické ájurvédy, která své léčebné postupy staví na celostní péči o zdraví, je nezbytné, abychom léčili nikoli projevy nemoci, ale především její příčiny, ať už jsou zakořeněny v našem tělesném anebo duševním životě. Jedině v případě, kdy budou naše životní energie v rovnováze, si můžeme užívat celkovou tělesnou harmonii – a to je přece právě to, po čem všichni toužíme – cítit se fit a být po všech stránkách v pohodě.

V případě, že se necítíte úplně dobře, tak neváhejte vypnout, odpočívat a relaxovat – taková prevence se vám jednoznačně vyplatí. Můžete tak předejít celé řadě nepříjemných problémů.

Vždyť život člověku dokáže nepříjemně narušit i „obyčejná“ bolest zad a ztuhlost páteře. Podobné potíže vám nedovolí zaměřit veškerou pozornost na práci, pokazí váš odpočinek i jakékoli jiné plány. A právě tyto potíže jsou mezi lidmi široce rozšířené.

Bolavá záda mohou mít různé příčiny. Může se jednat o namožené svaly po namáhavé práci, stejně tak jako o strnulost způsobenou nedostatkem pohybu a jednostranným pohybem, například při práci u počítače.

V řešení těchto potíží vám může pomoci například pravidelné cvičení jógy, masáže a užívání vhodných doplňků stravy. K těm jistě patří i oblíbený ájurvédský čaj Gokshura. Jedná se o pečlivě sestavenou bylinnou směs z čisté přírody Himálají. Její pravidelné užívání přispívá k relaxaci pohybového aparátu, a tudíž i k celkové tělesné a duševní harmonii.