Gopal čaj

768
Neohodnoceno

Dětský čaj k uvolnění horních a dolních cest dýchacích.

Doporučené dávkování:
2-3 šálky za den
Složení:
cinnamomum aromaticum, cyperus rotundus, terminalia chebula, terminalia bellirica, emblica officinalis, ocimum basilicum, curcuma longa, zingiber officinale


  • Skladem
107 Kč
Kategorie: Ájurvéda
Hmotnost: 0.1 kg
 

Nepříjemné nachlazení neprovází pouze chladná období roku. Člověka může postihnout prakticky kdykoli a jisté je, že když se to stane, jen málokdo si přitom dokáže zachovat důležitý pocit životní pohody.

I tak naprosto běžné onemocnění, jakým obyčejná rýma jistě je, dokáže nepříjemně poznamenat nejen náš fyzický, ale i duševní stav. Takže je namístě se jej co nejdříve zbavit. Můžete přitom sáhnout po běžně dostupných prostředcích, které vám předepíše lékař. Ovšem v případě, že se k vám nachlazení neustále a opakovaně vrací, byste ho rozhodně neměli podceňovat, a měli byste pátrat po jeho hlubší příčině.

Podle indické ájurvédy, která je postavena na celostním přístupu k léčení člověka, bychom se měli zaměřovat vždy na skutečné příčiny špatného stavu člověka, a nikoli pouze na léčení projevů nemoci. Takové příčiny mohou vězet nejen v našem tělesném, ale i duševním, a případně i duchovním stavu. Ať už vás tedy trápí poměrně běžná rýma anebo i mnohem závažnější onemocnění, vždy byste k její léčbě měli přistupovat komplexně.

Platí, že pro celkový harmonický stav člověka je důležitá jeho psychická i fyzická podoba. Jedině v případě, kdy se budete cítit po všech stránkách příjemně, můžete takového stavu dosáhnout.

Pro navození dobré tělesné a duševní pohody vám jistě pomůže dodržování pravidel zdravé životosprávy a vyvážený jídelníček, a především schopnost pravidelně „vypnout“ a věnovat se sami sobě.

Vyhýbejte se stresu a únavě, podpořte svou vitalitu pravidelným cvičením jógy, relaxačním cvičením nebo masážemi.

A v případě nachlazení vám jistě prospěje i teplý bylinný čaj pro uvolnění horních i dolních cest dýchacích. Taková je například osvědčená ájurvédská směs himálajských bylin Gopal, která je ideální nejen pro děti.

Několik minut odpočinku s šálkem horkého čaje Gopal vás zahřeje na těle i na duši.

Everest Ayurveda již desítky let dodává na náš trh výrobky ve špičkové kvalitě. Jedná se o směsi bylin, využívané indickou medicínou známou jako Ayurvéda. Byliny pochází z čistých a průmyslem nezasažených oblastí Himálají, jejich směsi jsou certifikovány a mají přesné složení, které odpovídá dlouholetým poznatkům působení na lidský organismus.

Byliny jsou součástí sortimentu prodejen zdravé výživy a lze mezi nimi vybírat čajové směsi určené pro děti, k odpočinku a relaxaci, pro posílení organismu podle tzv. konstitučního typu, anebo pro zlepšení funkce tělesných orgánů.

Everest Ayurveda nabízí kromě čajových směsí i speciální elixíry pro výživu tělesných buněk a směsi určené pro detoxikaci organismu. Ayurvéda zná také řadu bylin a ovocných plodů z kategorie tzv. superfoods, které dodávají ztracenou energii a urychlují regeneraci, což je vhodné pro každého, kdo strádá pod vlivem přepracování a různých forem chronického stresu.