Gopal čaj

Kód: 768
Neohodnoceno
107 Kč
Skladem

Dětský čaj k uvolnění horních a dolních cest dýchacích.

Doporučené dávkování:
2-3 šálky za den
Složení:
cinnamomum aromaticum, cyperus rotundus, terminalia chebula, terminalia bellirica, emblica officinalis, ocimum basilicum, curcuma longa, zingiber officinale

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nepříjemné nachlazení neprovází pouze chladná období roku. Člověka může postihnout prakticky kdykoli a jisté je, že když se to stane, jen málokdo si přitom dokáže zachovat důležitý pocit životní pohody.

I tak naprosto běžné onemocnění, jakým obyčejná rýma jistě je, dokáže nepříjemně poznamenat nejen náš fyzický, ale i duševní stav. Takže je namístě se jej co nejdříve zbavit. Můžete přitom sáhnout po běžně dostupných prostředcích, které vám předepíše lékař. Ovšem v případě, že se k vám nachlazení neustále a opakovaně vrací, byste ho rozhodně neměli podceňovat, a měli byste pátrat po jeho hlubší příčině.

Podle indické ájurvédy, která je postavena na celostním přístupu k léčení člověka, bychom se měli zaměřovat vždy na skutečné příčiny špatného stavu člověka, a nikoli pouze na léčení projevů nemoci. Takové příčiny mohou vězet nejen v našem tělesném, ale i duševním, a případně i duchovním stavu. Ať už vás tedy trápí poměrně běžná rýma anebo i mnohem závažnější onemocnění, vždy byste k její léčbě měli přistupovat komplexně.

Platí, že pro celkový harmonický stav člověka je důležitá jeho psychická i fyzická podoba. Jedině v případě, kdy se budete cítit po všech stránkách příjemně, můžete takového stavu dosáhnout.

Pro navození dobré tělesné a duševní pohody vám jistě pomůže dodržování pravidel zdravé životosprávy a vyvážený jídelníček, a především schopnost pravidelně „vypnout“ a věnovat se sami sobě.

Vyhýbejte se stresu a únavě, podpořte svou vitalitu pravidelným cvičením jógy, relaxačním cvičením nebo masážemi.

A v případě nachlazení vám jistě prospěje i teplý bylinný čaj pro uvolnění horních i dolních cest dýchacích. Taková je například osvědčená ájurvédská směs himálajských bylin Gopal, která je ideální nejen pro děti.

Několik minut odpočinku s šálkem horkého čaje Gopal vás zahřeje na těle i na duši.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Everest Ayurveda již desítky let dodává na náš trh výrobky ve špičkové kvalitě. Jedná se o směsi bylin, využívané indickou medicínou známou jako Ayurvéda. Byliny pochází z čistých a průmyslem nezasažených oblastí Himálají, jejich směsi jsou certifikovány a mají přesné složení, které odpovídá dlouholetým poznatkům působení na lidský organismus.

Byliny jsou součástí sortimentu prodejen zdravé výživy a lze mezi nimi vybírat čajové směsi určené pro děti, k odpočinku a relaxaci, pro posílení organismu podle tzv. konstitučního typu, anebo pro zlepšení funkce tělesných orgánů.

Everest Ayurveda nabízí kromě čajových směsí i speciální elixíry pro výživu tělesných buněk a směsi určené pro detoxikaci organismu. Ayurvéda zná také řadu bylin a ovocných plodů z kategorie tzv. superfoods, které dodávají ztracenou energii a urychlují regeneraci, což je vhodné pro každého, kdo strádá pod vlivem přepracování a různých forem chronického stresu.