Jatamansi čaj

774
Neohodnoceno

Podpůrný čaj při výskytu psychických a nervových poruch.

Doporučené dávkování: 2-3 šálky za den

Složení: centella asiatica, glycyrrhiza glabra, tinospora cordifolia, withania somnifera, zingiber officinale, pueraria lobata, nardostachys jatamansi, asparagus racemosus, valeriana officinalis

Balení: 100g


  • Skladem
107 Kč
Kategorie: Ájurvéda
 

Necítíte se ve svém těle dobře? Postrádáte dobrou náladu a životní pohodu? Cítíte se unavení a ve stresu?

V tom případě se nacházíte ve velice nepříjemném duševním rozpoložení a postrádáte potřebnou životní rovnováhu.

K tomu, aby se vám ji povedlo opět nastolit, je nezbytné, abyste v první řadě nalezli příčinu toho, proč jste ji ztratili.

Nalezení skutečné příčiny vašeho zhoršeného duševního stavu možná nebude snadné, ale rozhodně to stojí za námahu, protože jakákoli psychická nepohoda může vyústit do mnoha různých životních obtíží i nemocí. Takže dlouhodobé přehlížení stresu, únavy a duševního neklidu je velice riziková věc.

Jestliže u vás takový stav přetrvává, jistě bude prospěšné, když kontaktujete lékaře a vše s ním budete konzultovat. V každém případě byste se neměli vyhýbat řešení tohoto problému tím, že ho budete ignorovat, což se nezřídka stává. Naopak je potřeba pátrat po skutečných a komplexních příčinách vašeho narušeného duševního zdraví – tak, jak tomu učí starobylá indická ájurvéda.

Pro celkovou harmonii je potřeba, abyste se zaměřili na svou tělesnou, duševní, a dokonce i duchovní pohodu. Ale nečekejte zázraky na počkání – ba naopak, chcete-li být zdraví a cítit se báječně, tak je potřeba, abyste na sebe dostatečně mysleli každý den.

Třeba tím, že si dopřejete zdravou životosprávu a vyvážený jídelníček. Vašemu tělu prospěje i pravidelné tělesné cvičení a relaxace, jaké vám nabízí jóga. A neváhejte si naordinovat i příjemné masáže anebo očistné terapie.

Nicméně své zdraví můžete podpořit třeba i tím, že budete myslet pozitivně. Například se šálkem dobrého čaje v ruce si můžete zpříjemnit nejednu chvilku.

Na podporu duševní rovnováhy a k psychické relaxaci vám přijde vhod ájurvédský čaj jatamansi. Jedná se o pečlivě sestavenou bylinnou směs, která pochází z čisté přírody hor dalekých Himálají. Vychutnejte si ho v klidu a pohodě každý den!