Jatamansi čaj

Kód: 774
Neohodnoceno
107 Kč
Skladem

Podpůrný čaj při výskytu psychických a nervových poruch.

Doporučené dávkování: 2-3 šálky za den

Složení: centella asiatica, glycyrrhiza glabra, tinospora cordifolia, withania somnifera, zingiber officinale, pueraria lobata, nardostachys jatamansi, asparagus racemosus, valeriana officinalis

Balení: 100g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Necítíte se ve svém těle dobře? Postrádáte dobrou náladu a životní pohodu? Cítíte se unavení a ve stresu?

V tom případě se nacházíte ve velice nepříjemném duševním rozpoložení a postrádáte potřebnou životní rovnováhu.

K tomu, aby se vám ji povedlo opět nastolit, je nezbytné, abyste v první řadě nalezli příčinu toho, proč jste ji ztratili.

Nalezení skutečné příčiny vašeho zhoršeného duševního stavu možná nebude snadné, ale rozhodně to stojí za námahu, protože jakákoli psychická nepohoda může vyústit do mnoha různých životních obtíží i nemocí. Takže dlouhodobé přehlížení stresu, únavy a duševního neklidu je velice riziková věc.

Jestliže u vás takový stav přetrvává, jistě bude prospěšné, když kontaktujete lékaře a vše s ním budete konzultovat. V každém případě byste se neměli vyhýbat řešení tohoto problému tím, že ho budete ignorovat, což se nezřídka stává. Naopak je potřeba pátrat po skutečných a komplexních příčinách vašeho narušeného duševního zdraví – tak, jak tomu učí starobylá indická ájurvéda.

Pro celkovou harmonii je potřeba, abyste se zaměřili na svou tělesnou, duševní, a dokonce i duchovní pohodu. Ale nečekejte zázraky na počkání – ba naopak, chcete-li být zdraví a cítit se báječně, tak je potřeba, abyste na sebe dostatečně mysleli každý den.

Třeba tím, že si dopřejete zdravou životosprávu a vyvážený jídelníček. Vašemu tělu prospěje i pravidelné tělesné cvičení a relaxace, jaké vám nabízí jóga. A neváhejte si naordinovat i příjemné masáže anebo očistné terapie.

Nicméně své zdraví můžete podpořit třeba i tím, že budete myslet pozitivně. Například se šálkem dobrého čaje v ruce si můžete zpříjemnit nejednu chvilku.

Na podporu duševní rovnováhy a k psychické relaxaci vám přijde vhod ájurvédský čaj jatamansi. Jedná se o pečlivě sestavenou bylinnou směs, která pochází z čisté přírody hor dalekých Himálají. Vychutnejte si ho v klidu a pohodě každý den!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Everest Ayurveda již desítky let dodává na náš trh výrobky ve špičkové kvalitě. Jedná se o směsi bylin, využívané indickou medicínou známou jako Ayurvéda. Byliny pochází z čistých a průmyslem nezasažených oblastí Himálají, jejich směsi jsou certifikovány a mají přesné složení, které odpovídá dlouholetým poznatkům působení na lidský organismus.

Byliny jsou součástí sortimentu prodejen zdravé výživy a lze mezi nimi vybírat čajové směsi určené pro děti, k odpočinku a relaxaci, pro posílení organismu podle tzv. konstitučního typu, anebo pro zlepšení funkce tělesných orgánů.

Everest Ayurveda nabízí kromě čajových směsí i speciální elixíry pro výživu tělesných buněk a směsi určené pro detoxikaci organismu. Ayurvéda zná také řadu bylin a ovocných plodů z kategorie tzv. superfoods, které dodávají ztracenou energii a urychlují regeneraci, což je vhodné pro každého, kdo strádá pod vlivem přepracování a různých forem chronického stresu.