Nagara čaj

789
Neohodnoceno

Čaj k regeneraci lymfatického systému - mízních uzlin a cév.

Doporučené dávkování: 2-3 šálky za den

Složení: zingiber officinale, tinospora cordifolia, glycyrrhiza glabra, withania somnifera, curcuma longa, foeniculum vulgare, andrographis paniculata, elettaria cardamomum

Balení: 100g


  • Skladem
107 Kč
Kategorie: Ájurvéda
 

Užívejte si svou vnitřní harmonii a nebojte se volně dýchat! Jedině život v rovnováze skutečně stojí za to a vy si jej můžete vychutnávat plný doušky!

Harmonický život je takový, ve kterém prožíváte plnou duševní, duchovní, a samozřejmě i tělesnou pohodu. Nejde tedy jen o to, abyste byli po fyzické stránce zdraví, ale také o to, abyste se cítili i duševně svěží.

Dosáhnout takového stavu, a to navíc trvale, nemusí být zcela jednoduché, ale není to ani nemožné. Stačí, když se zaměříte na své tělo a duši a budete se inspirovat starobylým systémem ájurvédy, který moudří lidé zdokonalovali po tisíce let tak, že je i v dnešní době stále živý a má dnešnímu modernímu člověku co nabídnout.

Na své tělesné harmonii můžete pracovat prakticky neustále, ať už to budete dělat více, či méně intenzivně. Když budou vaše tělo a mysl v pohodě, snadno s nimi překonáte i složitá období plná stresu a únavy. Využít ke svému prospěchu učení ájurvédy je jako nasednout na bezpečnou loď, se kterou bez potíží překonáte i tu největší bouři.

Ptáte se, co pro sebe můžete udělat již nyní?

Začněte svému tělu naslouchat! Od toho se odvíjí vše podstatné.

Řídit se pravidly ájurvédy není nijak složité, jen je potřeba, abyste začali myslet také na sebe a na svou životní pohodu. Třeba tak, že si občas dopřejete uvolňující masáž, budete se zdravě stravovat v souladu s vaší převažující energií, anebo si dopřejete šálek prospěšného ájurvédského čaje.

Vybírat můžete z pestré nabídky himálajských bylinných směsí, které prospějí vašemu zdraví. Jednotlivé bylinné čaje se liší podle toho, co vám mohou nabídnout.

Zvolit si tak můžete například voňavý čaj Nagara, který prospívá činnosti oběhové a lymfatické soustavy a posiluje imunitní systém.

Ať už si však zvolíte libovolný čaj z nabídky, tak jisté je, že když si jej v klidu vychutnáte, tak váš den bude zase o něco lepší.