Shatawari čaj

804
Neohodnoceno

Podpůrný čaj při onkologické léčbě.

Doporučené dávkování: 3-4 šálky za den

Složení: withania somnifera, centella asiatica, plumbago zeylanica, terminalia chebula, andrographis paniculata, terminalia bellirica, glycyrrhiza glabra, asparagus racemosus, ocimum sanctum

Balení: 100g


  • Skladem
107 Kč
Kategorie: Ájurvéda
 

 

 

 

 

 

Udeřila na vás zlá nemoc? Pak je jisté, že vaše tělo není v pořádku. A to nejen nyní, ale i z dlouhodobého hlediska.

Zprávy o zhoubné nemoci přicházejí jako blesk z čistého nebe a pro mnoho lidí jsou zdrcující. Přesto je zásadní, abyste to v takové chvíli nevzdali a nepodlehli. To, zda zvítězíte, závisí právě na vašem odhodlání a pevné vůli.

Podle ájurvédy jsou nemoci výsledkem nerovnováhy životních energií člověka. Ať už se jedná o vážnou nemoc anebo pouze o nepohodlí, příčinu je potřeba hledat nejen v tělesném, ale i v duševním a duchovním stavu konkrétního člověka. To znamená, že řešení potíží musí být vždy komplexní a musí postihovat veškeré příčiny dané nemoci.

Jste-li nemocní, pak v každém případě navštivte lékaře a domluvte se na dalším léčebném postupu, a ten dodržujte.

Chcete posílit svou vitalitu? Obnovte svou tělesnou a duševní rovnováhu!

Nejprve musíte najít příčiny vaše zhoršeného zdravotního stavu. Ty mohou vycházet nejen z vaší fyzické, ale i duševní kondice.

S odstraněním tělesných příznaků nemoci vám pomůže lékař, pro odstranění komplexních příčin nemoci můžete využít osvědčenou nauku ájurvédy.

V každém případě je důležité zaměřit pozornost na své tělo a mysl a začít jim naslouchat.

Možná právě to, co ze všeho nejvíce potřebujete, je restart vašeho života. Zaměřte se na zdravou životosprávu, vyvážený jídelníček v souladu s vaší osobní energetickou konstitucí, praktikujte jógová tělesná i duševní cvičení. Když zklidníte svou mysl a zbavíte se stresu a únavy, první účinky se rychle dostaví.

Pro celkovou podporu obranyschopnosti organismu a zklidnění mysli skvěle využijete speciální bylinný ájurvédský čaj shatawari. Tato bylinná směs z čisté přírody Himálají je vhodná jako doplněk stravy při onkologické léčbě. Je ideální pro posílení životní energie a harmonizaci duševního zdraví. Právě to je v případě nemoci velmi potřeba!