Shatawari čaj

Kód: 804
Neohodnoceno
107 Kč
Skladem

Podpůrný čaj při onkologické léčbě.

Doporučené dávkování: 3-4 šálky za den

Složení: withania somnifera, centella asiatica, plumbago zeylanica, terminalia chebula, andrographis paniculata, terminalia bellirica, glycyrrhiza glabra, asparagus racemosus, ocimum sanctum

Balení: 100g

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

 

 

 

 

Udeřila na vás zlá nemoc? Pak je jisté, že vaše tělo není v pořádku. A to nejen nyní, ale i z dlouhodobého hlediska.

Zprávy o zhoubné nemoci přicházejí jako blesk z čistého nebe a pro mnoho lidí jsou zdrcující. Přesto je zásadní, abyste to v takové chvíli nevzdali a nepodlehli. To, zda zvítězíte, závisí právě na vašem odhodlání a pevné vůli.

Podle ájurvédy jsou nemoci výsledkem nerovnováhy životních energií člověka. Ať už se jedná o vážnou nemoc anebo pouze o nepohodlí, příčinu je potřeba hledat nejen v tělesném, ale i v duševním a duchovním stavu konkrétního člověka. To znamená, že řešení potíží musí být vždy komplexní a musí postihovat veškeré příčiny dané nemoci.

Jste-li nemocní, pak v každém případě navštivte lékaře a domluvte se na dalším léčebném postupu, a ten dodržujte.

Chcete posílit svou vitalitu? Obnovte svou tělesnou a duševní rovnováhu!

Nejprve musíte najít příčiny vaše zhoršeného zdravotního stavu. Ty mohou vycházet nejen z vaší fyzické, ale i duševní kondice.

S odstraněním tělesných příznaků nemoci vám pomůže lékař, pro odstranění komplexních příčin nemoci můžete využít osvědčenou nauku ájurvédy.

V každém případě je důležité zaměřit pozornost na své tělo a mysl a začít jim naslouchat.

Možná právě to, co ze všeho nejvíce potřebujete, je restart vašeho života. Zaměřte se na zdravou životosprávu, vyvážený jídelníček v souladu s vaší osobní energetickou konstitucí, praktikujte jógová tělesná i duševní cvičení. Když zklidníte svou mysl a zbavíte se stresu a únavy, první účinky se rychle dostaví.

Pro celkovou podporu obranyschopnosti organismu a zklidnění mysli skvěle využijete speciální bylinný ájurvédský čaj shatawari. Tato bylinná směs z čisté přírody Himálají je vhodná jako doplněk stravy při onkologické léčbě. Je ideální pro posílení životní energie a harmonizaci duševního zdraví. Právě to je v případě nemoci velmi potřeba!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Everest Ayurveda již desítky let dodává na náš trh výrobky ve špičkové kvalitě. Jedná se o směsi bylin, využívané indickou medicínou známou jako Ayurvéda. Byliny pochází z čistých a průmyslem nezasažených oblastí Himálají, jejich směsi jsou certifikovány a mají přesné složení, které odpovídá dlouholetým poznatkům působení na lidský organismus.

Byliny jsou součástí sortimentu prodejen zdravé výživy a lze mezi nimi vybírat čajové směsi určené pro děti, k odpočinku a relaxaci, pro posílení organismu podle tzv. konstitučního typu, anebo pro zlepšení funkce tělesných orgánů.

Everest Ayurveda nabízí kromě čajových směsí i speciální elixíry pro výživu tělesných buněk a směsi určené pro detoxikaci organismu. Ayurvéda zná také řadu bylin a ovocných plodů z kategorie tzv. superfoods, které dodávají ztracenou energii a urychlují regeneraci, což je vhodné pro každého, kdo strádá pod vlivem přepracování a různých forem chronického stresu.