Varuna čaj

819
Neohodnoceno

Ledvinový čaj při poruchách močového ústrojí.

Doporučené dávkování: 2 šálky za den

Složení: tribulus terrestris, boerhaavia diffusa, tinospora cordifolia

Balení: 100g


  • Skladem
107 Kč
Kategorie: Ájurvéda
 

Trápí vás neustálé nutkání k močení? V tom případě se zřejmě jedná o následek prochlazení a narušení činnosti ledvin a zbytku močové soustavy.

Jde o nepříjemnou záležitost, která člověku komplikuje jeho pracovní a osobní život, takže čím dříve se onemocnění zbavíte, tím lépe.

Jestliže jsou vaše potíže vážné, pak neváhejte a vyrazte co nejdříve k lékaři. Jedině ten dokáže stanovit správnou diagnózu a nastavit vhodnou léčbu.

Při běžných potížích s močovým ústrojím vám jistě přijde vhod i speciální bylinný čaj sestavený právě s ohledem na činnost močové soustavy. Ajurvédský čaj varuna z čisté přírody Himálají přispívá k optimální funkci vylučovacího ústrojí, a tedy i ledvin a močového měchýře. Jedná se o vhodný doplněk stravy při poruchách močového ústrojí, který vám může usnadnit běžnou léčbu.

Často se stává, že se lidem potíže s močovým ústrojím neustále vracejí. V takové situaci neváhejte navštívit lékaře, který vám pomůže s odstraněním nepříjemných příznaků onemocnění.

Rovněž se zamyslete nad svou životosprávou a celkovým tělesným stavem.

Ájurvéda učí, že k léčbě zdravotních potíží je potřeba přistupovat komplexně. Problémy pramení z nerovnováhy vašich životních energií. Opakované onemocnění je proto důsledkem dlouhodobých potíží ve vašem životě. Chcete-li je vyřešit, musíte naslouchat svému tělu a zaměřit se na nastolení rovnováhy, ať už se jedná o vaši mysl, tělo anebo duchovní stránku.

K nastolení životní rovnováhy vedou rozmanité cesty, které se vzájemně doplňují. Vhodná je zdravá strava, která vychází z vašeho osobního energetického nastavení, pravidelná jógová cvičení, i očistné terapie.

Prvním krokem k nalezení správné cesty a vykročení ke zdraví může být i každodenní zklidnění těla i mysli se šálkem teplého bylinného čaje v ruce.

Když se zbavíte stresu a posílíte svou vitalitu, jistě vás brzy opustí i potíže s vylučováním.