Čistička vzduchu Briiv

Kód: 7322
7 990 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dopřejte si doma úžasně čistý vzduch! Tato biologická designová a elegantní čistička vzduchu by rozhodně neměla ve vašem domově chybět. Jedinečný vzduchový filtr Briiv čistí vzduch kolem vás rychle a efektivně. 

Díky použití 90 % přírodních a obnovitelných materiálů je Briiv nejudržitelnějším filtrem vzduchu na trhu. Zejména v městském prostředí je vhodné myslet na čistotu vzduchu v domácnosti a předcházet tím různým respiračním obtížím. Briiv zachytává jemné pylové, prachové a další alergenní částečky ze vzduchu a zbaví vás pylových alergenů, sporů plísní, škodlivých plynů i škodlivých jemných částic ve vaší domácnosti, ať již pocházejí z městské dopravy, továren, vaření, zapalování svíček, mazlení se s domácími zvířaty, nebo používání čistících prostředků. Briiv vydá za sílu 3 043 středně velkých pokojových rostlin.

Hmotnost: 1 kg
Barva: černá
Materiál: plast, sklo, nanovlákna, kokos, mech, vlna
Výška: 22 cm
Průměr: 16 cm

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Gardners je ryze česká firma, založili ji v roce 2009 Martina Malinová a Aleš Koudelka, kteří, jak sami tvrdí, od té doby propadli vášni pěstování zejména okrasných rostlin. V jejich e-shopu byste nalezli stovky skvostných exemplářů, které lze objednat i s přepravou přímo do místa bydliště, a v nabídce jsou i kokedamy, kompostéry, systémy microgreens a regrow a také vertikální zahrady.

Firma Gardners nabízí i biologickou čističku vzduchu Briiv. Je atraktivní již na první pohled a liší se od všech běžných čističek tím, že obsahuje mech, jakožto efektivní pohlcovač nečistot, a spolu s ním i drtivou většinu biologických či přírodních materiálů (kokos, vlnu, sklo).

Podstatné ovšem je, že čistička eliminuje z ovzduší spory plísní, pylová zrnka a mikroskopické částice těžkých kovů a jedovatých plynů, což oceníte hlavně v městském prostředí a v dalších průmyslových aglomeracích s hustým automobilovým provozem a průmyslovou výrobou. Čistička Briiv údajně čistí ovzduší tak, jako více než tři tisíce středně velkých pokojových rostlin.