🤒 Moc se omlouváme, ale z důvodu nemocí mohou být některé zásilky o pár dní zpožděné. Expedice zboží probíhá, ale bohužel v menší míře. Moc děkujeme za pochopení a důvěru. 🙂

Keramická miska na klíčení 12 cm černá

Kód: 3926
500 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klíčky dávají našemu tělu všechno potřebné, co mu chybí. Stačí si pořídit odpovídající semínka, nejlépe v Bio kvalitě a rovněž nádobu, se kterou to půjde jedna radost. V současné době potěší každého keramická miska na klíčení 12 cm antracit, se kterou se velmi dobře manipuluje, je snadná údržba a v podstatě svojí barvou bude ladit k vybavení kuchyně. Určitě nebude dělat ostudu přímo na kuchyňské lince.

Keramická klíčící miska Eschenfelder má sice v průměru jen 12 cm, ale díky tomu se dají neustále měnit druhy klíčků, které budou vždy čerstvé a dají se i snadněji zpracovat. Je ideální pro menší množství semínek prakticky snad všeho. Zeleniny, luštěnin, bylinek i obilovin, jen není vhodná pro mletá nebo loupaná semena.

Součástí misky je sítko, na které se položí propláchnutá semínka. Ty je dobré v prvních dnech něčím zakrýt, vhodný je alobal nebo i talířek atd. 2x denně rozprašovačem je zavlažíte vodou a jakmile začnou prorůstat kořínky, tak je budete proplachovat 2x denně pod tekoucí vodou. Za 5-8 dní můžete tento zelený poklad již konzumovat.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: