Keramická miska na klíčení 12 cm černá

Kód: 3926
480 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klíčky dávají našemu tělu všechno potřebné, co mu chybí. Stačí si pořídit odpovídající semínka, nejlépe v Bio kvalitě a rovněž nádobu, se kterou to půjde jedna radost. V současné době potěší každého keramická miska na klíčení 12 cm antracit, se kterou se velmi dobře manipuluje, je snadná údržba a v podstatě svojí barvou bude ladit k vybavení kuchyně. Určitě nebude dělat ostudu přímo na kuchyňské lince.

Keramická klíčící miska Eschenfelder má sice v průměru jen 12 cm, ale díky tomu se dají neustále měnit druhy klíčků, které budou vždy čerstvé a dají se i snadněji zpracovat. Je ideální pro menší množství semínek prakticky snad všeho. Zeleniny, luštěnin, bylinek i obilovin, jen není vhodná pro mletá nebo loupaná semena.

Součástí misky je sítko, na které se položí propláchnutá semínka. Ty je dobré v prvních dnech něčím zakrýt, vhodný je alobal nebo i talířek atd. 2x denně rozprašovačem je zavlažíte vodou a jakmile začnou prorůstat kořínky, tak je budete proplachovat 2x denně pod tekoucí vodou. Za 5-8 dní můžete tento zelený poklad již konzumovat.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Eschenfelder je německá společnost, kterou založil v roce 1988 Frank Eschenfelder. Strojní a elektrotechnický inženýr si vytyčil nesnadný cíl navrhnout a zhotovit prototyp a posléze i sériově vyrábět ruční zařízení pro domácí výrobu obilných vloček. Firmu po smrti jejího zakladatele převzala jeho životní partnerka a od roku 2022 jeho dcera.

V současné době kromě mlýnků na výrobu vloček firma Eschenfelder nabízí misky a sklenice na klíčení semínek. Misky i sklenice se prodávají samostatně nebo v sadách, a kdo má zájem, může si doma pěstovat obilné klíčky i v několika sklenicích najednou. Výhodou těchto nádob na klíčení je velmi jednoduchá údržba i samotný proces klíčení, se kterým si poradí i děti.

Lisy na obilí na výrobu vloček a nakličovací misky a sklenice lze využít jako námět na dárek k Vánocům či k narozeninám pro každého vyznavače zdravého životního stylu, jsou to velmi pěkně zpracované výrobky po technické i estetické stránce.