Sada 2 sklenic 750 ml eschenfelder bílá

Kód: 3946
1 230 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

V dnešní době se dají zakoupit různé nádoby na pěstování klíčků, které jsou skutečně velkým přínosem pro lidský organismus. Tato skvělá zelená lékárna je zdrojem vitamínů, bílkovin, minerálních látek a dalších velmi zdravých zdrojů. Nicméně se jedná i o velmi chutnou pochoutku, která má jisté benefity. Sada 2 sklenic 750 ml Eschenfelder bílá navíc umožní pěstování dvou rozličných druhů, tudíž i jídelníček bude řádně obohacený.

Pohodlí, které sklenice poskytují

Zajímavostí je vyplétané víčko, které vytváří nerezovou síťku. Ta má samozřejmě velmi důležitý úkol a bude chránit semínka před vodou. Víčko se nemusí sundávat a ani není nutné používat cedník, aby přebytečná voda odtekla. U skleněných nádob je výhodné i to, že klíčky se bez problémů mohou pěstovat i v létě, kdy poletuje různě hmyz. Ten se ovšem dovnitř nedostane. Praktický stojánek poslouží jako držák pro sklenice a tím se pomalu odstraní poslední zbytky vody. Semínka mají dostatečný prostor a díky tomu, že jsou k dispozici dvě nádoby, tak lze nechat vyklíčit dva druhy různých klíčků.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Eschenfelder je německá společnost, kterou založil v roce 1988 Frank Eschenfelder. Strojní a elektrotechnický inženýr si vytyčil nesnadný cíl navrhnout a zhotovit prototyp a posléze i sériově vyrábět ruční zařízení pro domácí výrobu obilných vloček. Firmu po smrti jejího zakladatele převzala jeho životní partnerka a od roku 2022 jeho dcera.

V současné době kromě mlýnků na výrobu vloček firma Eschenfelder nabízí misky a sklenice na klíčení semínek. Misky i sklenice se prodávají samostatně nebo v sadách, a kdo má zájem, může si doma pěstovat obilné klíčky i v několika sklenicích najednou. Výhodou těchto nádob na klíčení je velmi jednoduchá údržba i samotný proces klíčení, se kterým si poradí i děti.

Lisy na obilí na výrobu vloček a nakličovací misky a sklenice lze využít jako námět na dárek k Vánocům či k narozeninám pro každého vyznavače zdravého životního stylu, jsou to velmi pěkně zpracované výrobky po technické i estetické stránce.