Sada 2 sklenic 750 ml eschenfelder černá

Kód: 3947
1 230 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sklo samo o sobě vypadá velmi příjemně a nezklame svým designem žádné prostory. Pokud se rozhodnete vyzkoušet si tak vlastní pěstování klíčků a osloví vás sada 2 sklenic 750 ml Eschenfelder antracit, tak chybu rozhodně neuděláte. Navíc budete spokojeni nejen s provedením, ale rovněž s přínosnými bonusy, které tyto sklenice na klíčení přináší.

  • Díky tomu, že jsou dvě, tak si lze rovnou nechat naklíčit dva druhy klíčků.
  • Jsou uzavřené a nepronikne do nich žádný hmyz nebo dokonce jiné nečistoty.
  • Víčko je jištěno jemnou nerezovou síťkou, která pomáhá oddělit vodu od semínek, a tudíž nedochází k jejich znehodnocení.
  • Sklenice se dají umístit na praktický držák, kam bude odkapávat přebytečná voda.
  • Zhruba do týdne, záleží na druhu semínek, tak můžete ochutnat svoje vlastnoručně vypěstované klíčky.

Není třeba se nijak složitě věnovat semínkům, postačí dvakrát denně jim poskytnout vodu, kterou potřebují a poté to nechat na nich. Tudíž samotné klíčení probíhá bez větší péče. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Eschenfelder je německá společnost, kterou založil v roce 1988 Frank Eschenfelder. Strojní a elektrotechnický inženýr si vytyčil nesnadný cíl navrhnout a zhotovit prototyp a posléze i sériově vyrábět ruční zařízení pro domácí výrobu obilných vloček. Firmu po smrti jejího zakladatele převzala jeho životní partnerka a od roku 2022 jeho dcera.

V současné době kromě mlýnků na výrobu vloček firma Eschenfelder nabízí misky a sklenice na klíčení semínek. Misky i sklenice se prodávají samostatně nebo v sadách, a kdo má zájem, může si doma pěstovat obilné klíčky i v několika sklenicích najednou. Výhodou těchto nádob na klíčení je velmi jednoduchá údržba i samotný proces klíčení, se kterým si poradí i děti.

Lisy na obilí na výrobu vloček a nakličovací misky a sklenice lze využít jako námět na dárek k Vánocům či k narozeninám pro každého vyznavače zdravého životního stylu, jsou to velmi pěkně zpracované výrobky po technické i estetické stránce.