Sada 3 sklenic 1500 ml eschenfelder bílá

Kód: 5206
1 680 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

V současné době trh nabízí mnoho různých nádob, které jsou určené na klíčení semínek. Nicméně je dobré si i nad tímto sortimentem zamyslet a samozřejmě si vybrat ne to nejlevnější, ale nejefektivnější. Takovým produktem je rozhodně sada 3 sklenic 1500ml Eschenfelder bílá, která se úplně s přehledem vejde na kuchyňskou linku a vypadá velmi příjemně i designově. Zvláště když se semínka začnou probouzet a vy můžete pozorovat, jak vám klíčky rostou a sílí. Navíc díky tomu, že jste si zakoupili sadu 3 kusů, tak můžete pěstovat tři rozličné druhy těchto pochoutek.

Sklenice vypadají pěkně a navíc jsou praktické

Díky speciálnímu provedení jsou velmi praktické, protože není nutností se příliš věnovat samotnému pěstování klíčků. Jen každý den je třeba dodat vodu a nezapomenout sklenice poté otočit do praktického keramického stojánku, kam odkape přebytečná voda. To semínkům stačí. Během 5 – 8 dnů vás odmění svými klíčky, které jsou doslova překypující všemi vitamíny a zdraví prospěšnými látkami.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Eschenfelder je německá společnost, kterou založil v roce 1988 Frank Eschenfelder. Strojní a elektrotechnický inženýr si vytyčil nesnadný cíl navrhnout a zhotovit prototyp a posléze i sériově vyrábět ruční zařízení pro domácí výrobu obilných vloček. Firmu po smrti jejího zakladatele převzala jeho životní partnerka a od roku 2022 jeho dcera.

V současné době kromě mlýnků na výrobu vloček firma Eschenfelder nabízí misky a sklenice na klíčení semínek. Misky i sklenice se prodávají samostatně nebo v sadách, a kdo má zájem, může si doma pěstovat obilné klíčky i v několika sklenicích najednou. Výhodou těchto nádob na klíčení je velmi jednoduchá údržba i samotný proces klíčení, se kterým si poradí i děti.

Lisy na obilí na výrobu vloček a nakličovací misky a sklenice lze využít jako námět na dárek k Vánocům či k narozeninám pro každého vyznavače zdravého životního stylu, jsou to velmi pěkně zpracované výrobky po technické i estetické stránce.