GRIZLY Arašídový krém jemný 100 % 500 g

Kód: 0064486
75 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

GRIZLY Arašídový krém jemný 100 % 500 g

Velmi jemné arašídové máslo chutná přímo báječně. K jeho výrobě používáme čerstvé arašídy, které nasucho pražíme horkým vzduchem a následně je meleme tak dlouho, dokud nevznikne krém s příjemně hladkou konzistencí. Nenajdete v něm žádné další příměsi, jen arašídy. Ty jsou zdrojem nenasycených rostlinných tuků a bílkovin. Kromě toho obsahují vlákninu, vitamíny skupiny B, vitamíny A a E a stopové prvky, jakými jsou hořčík, draslík nebo fluor. Nicméně jemný arašídový krém není v naší nabídce osamocený. Pokud máte rádi spíš křupavé, vyzkoušejte náš GRIZLY arašídový krém křupavý. Vyberou si i ti, kteří dávají přednost ochuceným ořechovým krémům – doporučujeme mrknout na arašídový krém slaný karamel, čokoládový arašídový krém s kokosem a malinami nebo arašídový krém s belgickou čokoládou.

Proč chtít GRIZLY jemný arašídový krém:

✅ krémová konzistence
✅ vyrobený jen z nasucho pražených arašídů
✅ žádný přidaný cukr
✅ zdroj nenasycených rostlinných tuků a bílkovin
✅ bohatý na vlákninu a vitamíny

Jak ho využít?

Na mnoho způsobů! Burákovým máslem si ochutíte smoothie, proteinový koktejl nebo ranní kaši. Případně zkombinujte arašídový krém s nakrájeným ovocem a vytvořte si rychlou svačinu nebo snídani. Když už je řeč o snídani – doporučujeme vyzkoušet nadýchané banánové lívance s ořechovým krémem. Recept je rychlý a snadný, tak směle do toho.
 

Věděli jste, že…

ořechová másla a krémy vyrábíme každý týden v malých sériích? Můžeme tak zaručit výjimečnou kvalitu u každého kusu. GRIZLY peanut butter navíc odpovídá požadavkům na zdravé arašídové máslo, protože k jeho výrobě se používají pouze arašídy. Žádné další přidané cukry, oleje nebo aditiva v něm nenajdete.


Nechte se pozvat do GRIZLY světa ořechových másel ⬇️Administrativní zařazení: suché skořápkové plody

Složení: pražené jemně mleté arašídy 100 %

Alergeny: Obsahuje arašídy a skořápkové plody

Země původu: Česká republika

Skladování: Skladujte na tmavém, chladném a suchém místě.

Balení: Šroubovací plastová dóza zajištěná hliníkovou fólií a bílým víčkem.

Výrobek neobsahuje přidané tuky, cukry, soli, barviva či jiné látky. Doporučujeme před konzumací promíchat, olej na povrchu je přirozeným jevem. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: