Digitální teploměr SCALA

Kód: 5844
569 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velmi rychlá reakce a doba měření (4 – 10 sekund).

snadno čitelný LCD displej s velkými číslicemi
rozsah měření: -45°C až +200°C (-49°F až +392°F)
spolehlivé a přesné měření během několika sekund
zobrazení teploty ve stupních Celsia a Fahrenheita, přepínač pro přepnutí na bateriový zdroj
včetně alkalické baterie
D 23,8 cm, Š 3,1 cm, V 2,2 cm
vysoce kvalitní nerezová ocel / plast
Zcela nový funkční digitální časovač s extra rychlým zobrazením teploty (4-10 sec) a snadno čitelným LCD displejem. Teplotní rozsahy -45 °C až +200 °C. (-49f až +392f). Jednoduchá změna zobrazení z c na f. Vhodné pro všechny druhy jídel a vína.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Kreativní vaření se značkou Gefu

Není nad to mít v kuchyni odpovídající kuchyňské náčiní, které poskytuje jistý komfort při práci. To je poté i vaření zábavné. Značka Gefu přináší tak svým uživatelům skutečný komfort, inovativní produkty, vysokou kvalitu a rovněž spolehlivost do všech oblastí, které vás jen napadnou. Můžete grilovat, smažit, řezat, krájet, lisovat nebo si uvařit chutný čaj či lahodnou kávu. Gefu vás totiž nezklame v žádné oblasti.

05-gefu_content02_392x427px-t

 

Design, který si zamilujete

Správné kuchyňské náčiní je totiž základem dobře vybavené kuchyně, ve které se každý cítí dobře. Zvláště pokud se jedná o bezproblémové fungování a jako bonus je i příjemný design. To všechno značka nabízí v prvotřídní kvalitě a nemluvě o tom, že se neustále rozšiřuje o nové komponenty. Také za zmínku stojí to, že kuchyňské nástroje Gefu si nesou nejedno národní a mezinárodní vyznamenání. O kvalitě a spokojenosti uživatelů svědčí i skutečnost, že kolekce Gefu nabízí více než 500 druhů kuchyňských nástrojů a ty jsou již známé v 55 zemích. Nyní široký sortiment můžete vyzkoušet i vy.