Zelený čaj SENCHA 100g

Kód: 0016001
69 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Travnatá osvěžující chuť, nádherná barva a ty účinky! Krom toho, že vám prostě zachutná, vás taky osvěží a tělo potěší. Povzbuzuje hlavu a my po něm máme samé dobré nápady. Tak zelenému čaji zdar!

  • jemnější chuť 
  • zelený čaj funguje jako antioxidant, zvyšuje imunitu a urychluje metabolismus
  • dá se zalít 2-3x

Jak si sypaný čaj Sencha nejlépe vychutnat?

Zelený čaj není vhodné pít večer, nemuseli byste po něm spát. Naopak ráno, v poledne i odpoledne nakopne tělo i hlavu a postará se vám o pěkný den. S medem, s citronem i samotný. Mňam!

Skladování: nejlépe je mu v pečlivě uzavřeném balení, v suchu a chladu.

Složení: 100% sypaný zelený čaj Sencha

Výrobce: KOLDOKOL Libor Baránek, Krhov 108, 687 71 Bojkovice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Rodinná firma Koldokol se orientuje na zpracování ovoce z vlastních zdrojů.

Ovocné a bylinkové sirupy – bez konzervačních látek, aromat a barviv, ze surovin původem z průmyslem nezasažené přírody Bílých Karpat – to jsou od roku 2007 výrobky rodinné firmy Koldokol.

Jablečné mošty – jsou součástí sortimentu od počátku vzniku firmy. Jablka se pěstují na vlastním sadu a zpracovávají dle tradiční receptury.

Ovocné přesnídávky a pyré – zdravé přesnídávky bez konzervantů a přidaného cukru vhodné i pro malé děti v BIO kvalitě. Jsou skvělé jako chutná svačina nebo k obilným kaším s ořechy, kakaem a strouhaným kokosem.

Ovocné džemy Bioláda – borůvky, višně, meruňky, švestky, jahody, arónie – to vše si můžete dopřát v podobě džemů a opět bez cukru a konzervantů, pouze s želírovací látkou Agar a pektinem z citrusového ovoce.

Sušené ovoce – Haná a Hornomoravský úval patří k nejúrodnějším oblastem v republice a odtud putují na trh různé druhy šetrně sušeného ovoce v BIO kvalitě, pěstované zásadami přirozeného ekologického zemědělství.