Polystyrénový termobox krabička - 20x15x11 cm

Kód: 7316
20 Kč
Skladem

V případě nákupu nad 20 kusů, bude řešena doprava individuálně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Termoboxová polystyrenová krabičky vhodná k použití v potravinářském, chladírenském průmyslu a zdravotnictví. Lze použít i v akvaristice pro transport živočichů a rostlin.

Rozměry (vnitřní) : 177 x 111 x 85 mm

V případě nákupu nad 20 kusů, bude řešena doprava individuálně. Velkoobchodní balení 236 kusů.

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MH Avatar autora | 7.11.2023
Jsem velmi spokojena. Nízká cena, rychlé dodání. Krabičky jsou úžasné!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

To nejcennější, co každý z nás vlastní, je pevné zdraví. Jestliže nám schází, nic nás nedokáže rozveselit tak, jako uzdravení. Abychom si zdraví uchovali i do vysokého věku, je ovšem zapotřebí mu věnovat náležitou pozornost. To už zjistili mnozí z nás, kteří nakupují potraviny převážně ve specializovaných obchodech (e-shopech) se zdravou výživou.

Pod tímto pojmem lze shrnout velmi široký rozsah zboží – luštěniny, ořechy a semínka, celozrnné obiloviny a těstoviny, sušené ovoce, kompoty, džemy, mouky, másla a krémy, müsli, sirupy, soli, proteiny, superpotraviny, vitamínové doplňky, přírodní sladidla, mořské řasy, koření, limonády, a dokonce i přírodní čisticí prostředky.

Velmi bohatý sortiment produktů zdravé výživy, který se neustále rozrůstá, poskytuje i obchod Naklíčeno. Snaží se většinu zboží nabízet v BIO kvalitě, plodiny pěstované šetrným a přirozeným způsobem, a nabídnout vám to, co neobjevíte v běžném supermarketu.