Kokosová podestýlka 635 g

Kód: 6171
49 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedná se o drcený materiál z kokosového ořechu. Velice dobře saje a drží vlhkost, takže po zalití vodou vznikne z jedné slisované cihly velké množství substrátu. Je to dřevitý materiál, proto nevodí teplo a působí izolačně. Kokosová drť je ideálním základem při zakládání nového vermikompostéru nebo při snaze eliminovat vlhkost z vermikompostéru a vylehčit vermikompost.

Kalifornské žížaly nesnesou běžnou zeminu nebo substráty, ty jim poškozují zažívání. Proto doporučujeme použít tuto kokosovou drť jako vytvoření přirozeného prostředí pro žížaly.

Další jeho využití je při pěstování rostlin - jako příměs do substrátů (zvyšuje objem substrátu a dobře drží vlhkost). 

Jedná se o 100% přírodní materiál a hodí se ke kompostování. Použití ve vermikompostéru jej obohacuje o kvalitní živiny, můžete jej do vermikompostéru přidávat pravidelně a tvořit si vysoce kvalitní substrát například pro předpěstování rostlin.

 

NÁVOD NA PŘÍPRAVU:

1. vložte briketu do nádoby o objemu cca 10 litrů.

2. přilijte asi 4 litry vody a nechte bobtnat asi 30 minut. Nabobtná cca 5 litrů.

3. rozmělněte a použijte do vermikompostéru, nebo na vylepšení běžné zeminy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

To nejcennější, co každý z nás vlastní, je pevné zdraví. Jestliže nám schází, nic nás nedokáže rozveselit tak, jako uzdravení. Abychom si zdraví uchovali i do vysokého věku, je ovšem zapotřebí mu věnovat náležitou pozornost. To už zjistili mnozí z nás, kteří nakupují potraviny převážně ve specializovaných obchodech (e-shopech) se zdravou výživou.

Pod tímto pojmem lze shrnout velmi široký rozsah zboží – luštěniny, ořechy a semínka, celozrnné obiloviny a těstoviny, sušené ovoce, kompoty, džemy, mouky, másla a krémy, müsli, sirupy, soli, proteiny, superpotraviny, vitamínové doplňky, přírodní sladidla, mořské řasy, koření, limonády, a dokonce i přírodní čisticí prostředky.

Velmi bohatý sortiment produktů zdravé výživy, který se neustále rozrůstá, poskytuje i obchod Naklíčeno. Snaží se většinu zboží nabízet v BIO kvalitě, plodiny pěstované šetrným a přirozeným způsobem, a nabídnout vám to, co neobjevíte v běžném supermarketu.