Zvp diy box - náhradní patro 17 cm

Kód: 6162
349 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

ZvP Vermikompostér DIY box

Náhradní zásobník pro chov žížal v našem vermikompostérů ZvP DIY box.

Typ standart je kompletně hotový s již předvrtanými dírkami ve dnech 2 horních zásobníků a Vy můžete hned začít s vermikompostováním.

Typ hobby se řídí dle zkratky DIY (do it yourself) - "kutilství", kde si doma sami vytvoříte děrování ve 2 horních zásobnících dle Vašich představ jen pomocí aku-vrtačky.  

 

Technické parametry:

Rozměr zásobníku: 40 x 30 x 17 cm

Materiál: zásobníky - zdravotně nezávadný polypropylen s potravinářským atestem

 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

To nejcennější, co každý z nás vlastní, je pevné zdraví. Jestliže nám schází, nic nás nedokáže rozveselit tak, jako uzdravení. Abychom si zdraví uchovali i do vysokého věku, je ovšem zapotřebí mu věnovat náležitou pozornost. To už zjistili mnozí z nás, kteří nakupují potraviny převážně ve specializovaných obchodech (e-shopech) se zdravou výživou.

Pod tímto pojmem lze shrnout velmi široký rozsah zboží – luštěniny, ořechy a semínka, celozrnné obiloviny a těstoviny, sušené ovoce, kompoty, džemy, mouky, másla a krémy, müsli, sirupy, soli, proteiny, superpotraviny, vitamínové doplňky, přírodní sladidla, mořské řasy, koření, limonády, a dokonce i přírodní čisticí prostředky.

Velmi bohatý sortiment produktů zdravé výživy, který se neustále rozrůstá, poskytuje i obchod Naklíčeno. Snaží se většinu zboží nabízet v BIO kvalitě, plodiny pěstované šetrným a přirozeným způsobem, a nabídnout vám to, co neobjevíte v běžném supermarketu.