Zvp vermikompostér diy box

Kód: 6165
1 490 Kč
Skladem

Žížaly pro vermikompostéry můžete nakoupit i u nás.

Lze doručit jen přes dopravce Česká pošta na adresu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ZvP Vermikompostér DIY box

Nový vermikomstér naší výroby je maximálně účelný, designově přijatelný a hlavně za velmi nízkou pořizovací cenu, aby si zpracování bio-odpadu z domácnosti a následné přírodní hnojivo mohla dovolit každá rodina. Pro tvorbu tohoto vermikompostéru jsme vycházeli z vlastních dlouholetých zkušeností s vermikompostováním, zpracováním bioodpadu a chovu kalifornských žížal. 

ZvP vermikompostér DIY box je složený z 3 plnostěnných plastových zásobníků, přičemž 2 horní zásobníky slouží pro ukládání bioodpadu a jeho zpracování pomocí kalifornských žížal. Spodní zásobník pak vykonává funkci sběrné nádoby na hnojivo "žížalí čaj" a je opatřen kohoutkem na stáčení žížalího čaje. Celý vermikompostér je postaven na konstrukci s nožkami vyrobené z hoblovaného smrkového dřeva. Vermikomstér je také vybaven víkem pro eliminaci případného zápachu a zamezení přístupu hmyzu k bio-odpadu.

Na internetu a v televizi se objevují tipy na to, jak si jednoduše vytvořit vlastní vermikompostér za nižší pořizovací cenu. Ale nám tyto tipy přišly velmi náročné na výrobu a čas, kdy je potřeba mnoha nástrojů (např. nýtovačka, oscilační bruska, vrtačka atd.) a dalších spojovacích materiálů jako (např. nýty, silikon atd.). Proto jsme se rozhodli přijít z vlastní výrobou a nabízíme 2 typy vermikompostérů. 

 

Dále nabízíme také zakoupení jednotlivých zásobníků a Vy si tak můžete přidáváním vytvořit vícepatrové vermikompostéry.

 

Technické parametry:

Celkový rozměr: 40 x 30 x 61 cm

Rozměr 2 horních zásobníků: 40 x 30 x 17 cm

Rozměr sběrného zásobníku: 40 x 30 x 12 cm

Objem zásobníků pro zpracování biodpadu:  36 L

Celkový objem: 48 L

Barva: zásobníky - šedé, dřevo - přírodní

Materiál: zásobníky - zdravotně nezávadný polypropylen s potravinářským atestem, podstavec - hoblované smrkové dřevo

 

5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
PU Avatar autora | 11.4.2024
Produkt vypadá dobře, jen je brzy na hodnocení funkce, holky jsou zatím ostýchavé, ale vypadá to, že se zabydlely a čekám, až se trochu pomnoží a něco vyprodukují, moc jim tam nelezu, občas kontroluji, aby tam něco neplesnivělo
5
BM Avatar autora | 6.3.2024
Zatím spokojenost.Žížaly málo pojídají,proto jsem musel dokoupit další,aby to fungovalo.Časem uvidíme.
5
KD Avatar autora | 3.12.2023
Šikovný vermikomposter, který se vleze i do linky pod dřez:-)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

To nejcennější, co každý z nás vlastní, je pevné zdraví. Jestliže nám schází, nic nás nedokáže rozveselit tak, jako uzdravení. Abychom si zdraví uchovali i do vysokého věku, je ovšem zapotřebí mu věnovat náležitou pozornost. To už zjistili mnozí z nás, kteří nakupují potraviny převážně ve specializovaných obchodech (e-shopech) se zdravou výživou.

Pod tímto pojmem lze shrnout velmi široký rozsah zboží – luštěniny, ořechy a semínka, celozrnné obiloviny a těstoviny, sušené ovoce, kompoty, džemy, mouky, másla a krémy, müsli, sirupy, soli, proteiny, superpotraviny, vitamínové doplňky, přírodní sladidla, mořské řasy, koření, limonády, a dokonce i přírodní čisticí prostředky.

Velmi bohatý sortiment produktů zdravé výživy, který se neustále rozrůstá, poskytuje i obchod Naklíčeno. Snaží se většinu zboží nabízet v BIO kvalitě, plodiny pěstované šetrným a přirozeným způsobem, a nabídnout vám to, co neobjevíte v běžném supermarketu.