ClickCease
Doprava ZDARMA při nákupu nad 1 000 Kč

YOYO Bear Minis jahoda a jablko 5x20 g 100 g - min. trvanlivost do 03/2025 (pouze 1ks)

Kód: 99922211
59 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis

BEAR Fruit Minis jahoda a jablko 5x20 g

DELIKANTNÍ zábavná svačina pro děti - ideální svačina do svačinové krabičky nebo na cesty! Vyrobeno ze skutečného ovoce - určitě bude hitem u dětí i rodičů! Ochutnejte tu dobrotu, ať jste kdekoli.
 
100% PŘÍRODNÍ SLOŽENÍ - vyrobeno pouze z ovoce a naprosto ničeho jiného. Vychutnejte si skutečnou chuť ovoce s BEAR Fruit Minis. Lahodné ovocné pochoutky bez umělých příchutí a barviv.

BEZ PŘIDANÝCH CUKRŮ - děti si zamilují jejich sladkou chuť a vy si zamilujete, že jim dodají potřebnou energii bez přidaných cukrů. Vyzkoušejte tyto pravé ovocné svačinky bez pocitu viny ještě dnes! Dokonalá zdravá alternativa ke sladkostem a jiným umělým svačinkám.

JEN Ovocné kousky - Tyto lahodné svačinky obsahují pouze výživné a přírodní dobroty a jsou vyrobeny ze skutečného ovoce. Nikoli z koncentrovaných džusů!

S VYSOKÝM OBSAHEM VLÁKNINY - tyto ovocné snacky jsou pečené při nízké teplotě, aby si zachovaly přírodní vlákninu, a nikdy nejsou vyrobené z koncentrovaných šťáv. Dokonalá zdravá alternativa ke sladkostem a jiným umělým svačinkám pro děti!

Složení: Jablka 49,3 %, hrušky 49,3 %, jahody 1,1 %, extrakt z černé mrkve 0,3 %. Ovocné minis jablečné: jablka 50 %, hrušky 50 %.

Složení:

Výživové údaje na 100 g
Energetická hodnota: 1 329 kJ / 314 kcal
Tuky: 0,7 g
z toho nasycené mastné kyseliny: 0,4 g
Sacharidy: 71 g
z toho cukry: 45 g
Vláknina: 9 g
Bílkoviny: 1,4 g
Sůl: 0,08 g
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Tyčinky, sušenky a sladkosti
EAN: 5060139431231

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

YoYo je značka zdravých bonbonů v podobě želé, které mohou nahradit běžné cukrovinky s obsahem rafinovaného cukru. YoYo pamlsky žádný cukr naopak neobsahují, najdete v nich pouze ovoce, například maliny, hrušky, jablka, černou mrkev, černý rybíz, mango, borůvky a jahody. Tyto dobroty můžete směle darovat vašim ratolestem bez obav, že by se staly závislými na cukrovinkách, které jim nic dobrého nepřinesou. Mohou si je vzít do školy i na výlet do přírody, anebo si na nich pochutnávat doma.

Ovocné plátky či kousky jsou přirozeně bezlepkové, neobsahují živočišné složky (mléko, želatinu) a jsou vhodné i pro vegany a celiaky a samozřejmě pro každého, kdo má zájem udělat něco prospěšného pro své zdraví.

Za výrobou pamlsků YoYo stojí belgická potravinářská firma Lotus Bakeries, která se v tomto odvětví pohybuje již od roku 1932. Kromě tyčinek Flapjack se výroba soustředí i na vafle, perníky a zdravé dortíky nebo sušenky.