Jablko 100% konc. šťáva 250 ml bio

Kód: 0011090
140 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Koulelo se koulelo, červené jablíčko…a náš mošt? Voní svěže, jako procházka jablečným sadem v ranní rose. Chutná sladce, jako vzpomínky na léto. Naše 100% jablečná šťáva je pohlazení z dětství.

  • jablka stabilizují hladinu cukru v krvi
  • bez přidaného cukru
  • produkt ekologického zemědělství

 Jak si 100% koncentrovanou šťávu nejlépe vychutnat?

V létě si s ní můžete dosladit ledový čaj, v zimě si ji přimíchejte do teplé ovesné kaše. Skvěle si bude rozumět i s mátovými lístky v domácí limonádě. Jablka jsou prostě základ všeho šťavnatého!

Skladování: Naše šťávy mají rády chládek, proto je po otevření uložte do lednice při teplotě 4–8 °C a spotřebujte do 4 týdnů.

Složení: koncentrovaná jablečná šťáva*.

*produkt ekologického zemědělství (BIO)

Je možné objednat i v 3kg balení v sekci RODINNĚ / GASTRO v našem e-shopu

Výrobce: KOLDOKOL Libor Baránek, Krhov 108, 687 71 Bojkovice

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Rodinná firma Koldokol se orientuje na zpracování ovoce z vlastních zdrojů.

Ovocné a bylinkové sirupy – bez konzervačních látek, aromat a barviv, ze surovin původem z průmyslem nezasažené přírody Bílých Karpat – to jsou od roku 2007 výrobky rodinné firmy Koldokol.

Jablečné mošty – jsou součástí sortimentu od počátku vzniku firmy. Jablka se pěstují na vlastním sadu a zpracovávají dle tradiční receptury.

Ovocné přesnídávky a pyré – zdravé přesnídávky bez konzervantů a přidaného cukru vhodné i pro malé děti v BIO kvalitě. Jsou skvělé jako chutná svačina nebo k obilným kaším s ořechy, kakaem a strouhaným kokosem.

Ovocné džemy Bioláda – borůvky, višně, meruňky, švestky, jahody, arónie – to vše si můžete dopřát v podobě džemů a opět bez cukru a konzervantů, pouze s želírovací látkou Agar a pektinem z citrusového ovoce.

Sušené ovoce – Haná a Hornomoravský úval patří k nejúrodnějším oblastem v republice a odtud putují na trh různé druhy šetrně sušeného ovoce v BIO kvalitě, pěstované zásadami přirozeného ekologického zemědělství.