Brahmi čaj

Doporučená dávka: 2 šálky za den

Složení: glycyrrhiza glabra, centella asiatica, withania somnifera, cymbopogon citratus, pterocarpus marsupium, zingiber officinale, ocimum sanctum, cinnamomum tamala, cinnamomum zeylanicum

Balení: 100g

 


  • Skladem
107 Kč
Kategorie: Ájurvéda
 

K tomu, abychom se cítili o něco lépe, stačí mnohdy jen malá změna. A tu je potřeba udělat v naší životosprávě tak, abychom se alespoň o krůček přiblížili k celkové tělesné harmonii.

Když se budete cítit po všech stránkách vyrovnaní a vaše energie budou v potřebné rovnováze, vše se vám bude dařit mnohem lépe, a to s vynaložením minimálního úsilí.

Základem proto je, zbavit se nepříjemného stresu a únavy a zaměřit se na příjemný a vyrovnaný stav těla i mysli.

Fyzickou, duševní i duchovní rovnováhu můžete nastolit mnohými způsoby. Nestane se to ze dne na den, nicméně jisté je, že když začnete třeba hned nyní, budete se postupně posunovat k vytoužené tělesné harmonii.

V každém případě, ten první a zásadní krok je, abyste svému tělu začali dobře naslouchat. Pohodlně se posaďte, zklidněte své tělo i mysl a zaměřte se na to, co vás trápí. A mějte na paměti, že každý problém mívá komplexní příčiny. Proto je potřeba, aby se člověk naučil rozumět sobě samému.

Něco takového se nestane ze dne na den, nicméně existuje celá řada způsobů, jak se k řešení můžete alespoň přiblížit – třeba pravidelným pitím speciálního ájurvédského čaje, který si vychutnáte v klidném prostředí.

Čaj byste si měli zvolit podle toho, co vás konkrétně trápí. Jestliže máte potíže s pamětí, jistě vám přijde vhod speciální brahmi čaj, který pomáhá při jejich řešení.

Čaj brahmi je tou správnou volbou pro posílení mozkových funkcí, osvěžení paměti a na podporu soustředění. Tvoří jej speciální vyvážená kombinace bylin z čisté přírody. Je tedy jisté, že se jedná o jeden z užitečných čajů, který vás posune zase o kousek blíže k potřebné duševní rovnováze.

Jeho příprava je velice snadná – stačí přelít doporučené množství horkou vodou a za pár minut si můžete vychutnat šálek bylinného čaje, který působí ve prospěch vašeho zdraví.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.