Nimba čaj

792
Neohodnoceno

Účinný čaj k regeneraci pokožky zvaný „čistič krve“

Doporučené dávkování: 2 šálky za den

Složení: rubia cordifolia, pterocarpus marsupium, curcuma longa, cymbopogon citratus, glycyrrhiza glabra, tinospora cordifolia, emblica officinalis, terminalia bellirica, terminalia chebula, ocimum sanctum

Balení: 100g


  • Skladem
107 Kč
Kategorie: Ájurvéda
 

Kdo z nás by nechtěl být krásný? Krásní lidé jsou pro ostatní atraktivní, mají vysoké sebevědomí a jsou sami se sebou spokojeni. A to je stav, který je velice příjemný.

Naopak velice špatné je, když se člověk ve svém těle necítí ani trochu dobře, neustále na něm nalézá různé chyby a nedokonalosti a každý pohled do zrcadla je pro něj utrpením.

To, jak vypadáme, si nikdo z nás vybrat nemůže. Ovšem to, jak se ve svém těle cítíme, můžeme ovlivnit. Pokud se nám povede nastolit vnitřní harmonii a spokojenost, tak se to projeví i na našem vnějším vzhledu. Ať už vypadáte jakkoli, jisté je, že když budete sami se sebou plně spokojeni, tak to na vás bude na první pohled vidět a uděláte skvělý dojem i na ostatní.

Ne nadarmo se říká, že tou nejlepší ozdobou je úsměv. A ten může na tváři nosit každý z nás! Stačí najít ztracenou rovnováhu, zbavit se zbytečného stresu a posílit vitalitu.

To vše můžete snadno dokázat s pomocí ájurvédy! Neváhejte a využijte tisíciletou moudrost ve svůj prospěch – nauka ájurvédy je zde pro každého, kdo touží očistit své tělo i mysl a žít v rovnováze. Tento propracovaný systém péče o tělo i duši vás naučí zásadám správného stravování, dobré životosprávy a tělesným i duševním cvičením.

Začít můžete klidně hned – zaměřte se na své tělo a pečlivě mu naslouchejte!

Toužíte po očistě těla a krásném vzhledu vaší pokožky?

Ve svůj prospěch můžete využít například speciální ájurvédský bylinný čaj nimba z čisté přírody dalekých Himálají. Nimba čaj přispívá k regeneraci pokožky a čištění krve tím, že působí protizánětlivě a podporuje činnost jater. Čaj nimba je vhodný jako běžný doplněk stravy anebo i jako součást komplexní očistné terapie.

Když si každý den najdete klidnou chvilku a vychutnáte si šálek příjemného bylinného čaje, budete se cítit o mnoho lépe. Zklidněte své tělo i mysl a vaše krása brzy vynikne!