Nimba čaj

Kód: 792
Neohodnoceno
107 Kč
Skladem

Účinný čaj k regeneraci pokožky zvaný „čistič krve“

Doporučené dávkování: 2 šálky za den

Složení: rubia cordifolia, pterocarpus marsupium, curcuma longa, cymbopogon citratus, glycyrrhiza glabra, tinospora cordifolia, emblica officinalis, terminalia bellirica, terminalia chebula, ocimum sanctum

Balení: 100g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kdo z nás by nechtěl být krásný? Krásní lidé jsou pro ostatní atraktivní, mají vysoké sebevědomí a jsou sami se sebou spokojeni. A to je stav, který je velice příjemný.

Naopak velice špatné je, když se člověk ve svém těle necítí ani trochu dobře, neustále na něm nalézá různé chyby a nedokonalosti a každý pohled do zrcadla je pro něj utrpením.

To, jak vypadáme, si nikdo z nás vybrat nemůže. Ovšem to, jak se ve svém těle cítíme, můžeme ovlivnit. Pokud se nám povede nastolit vnitřní harmonii a spokojenost, tak se to projeví i na našem vnějším vzhledu. Ať už vypadáte jakkoli, jisté je, že když budete sami se sebou plně spokojeni, tak to na vás bude na první pohled vidět a uděláte skvělý dojem i na ostatní.

Ne nadarmo se říká, že tou nejlepší ozdobou je úsměv. A ten může na tváři nosit každý z nás! Stačí najít ztracenou rovnováhu, zbavit se zbytečného stresu a posílit vitalitu.

To vše můžete snadno dokázat s pomocí ájurvédy! Neváhejte a využijte tisíciletou moudrost ve svůj prospěch – nauka ájurvédy je zde pro každého, kdo touží očistit své tělo i mysl a žít v rovnováze. Tento propracovaný systém péče o tělo i duši vás naučí zásadám správného stravování, dobré životosprávy a tělesným i duševním cvičením.

Začít můžete klidně hned – zaměřte se na své tělo a pečlivě mu naslouchejte!

Toužíte po očistě těla a krásném vzhledu vaší pokožky?

Ve svůj prospěch můžete využít například speciální ájurvédský bylinný čaj nimba z čisté přírody dalekých Himálají. Nimba čaj přispívá k regeneraci pokožky a čištění krve tím, že působí protizánětlivě a podporuje činnost jater. Čaj nimba je vhodný jako běžný doplněk stravy anebo i jako součást komplexní očistné terapie.

Když si každý den najdete klidnou chvilku a vychutnáte si šálek příjemného bylinného čaje, budete se cítit o mnoho lépe. Zklidněte své tělo i mysl a vaše krása brzy vynikne!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Everest Ayurveda již desítky let dodává na náš trh výrobky ve špičkové kvalitě. Jedná se o směsi bylin, využívané indickou medicínou známou jako Ayurvéda. Byliny pochází z čistých a průmyslem nezasažených oblastí Himálají, jejich směsi jsou certifikovány a mají přesné složení, které odpovídá dlouholetým poznatkům působení na lidský organismus.

Byliny jsou součástí sortimentu prodejen zdravé výživy a lze mezi nimi vybírat čajové směsi určené pro děti, k odpočinku a relaxaci, pro posílení organismu podle tzv. konstitučního typu, anebo pro zlepšení funkce tělesných orgánů.

Everest Ayurveda nabízí kromě čajových směsí i speciální elixíry pro výživu tělesných buněk a směsi určené pro detoxikaci organismu. Ayurvéda zná také řadu bylin a ovocných plodů z kategorie tzv. superfoods, které dodávají ztracenou energii a urychlují regeneraci, což je vhodné pro každého, kdo strádá pod vlivem přepracování a různých forem chronického stresu.