Tulsi čaj

Kód: 816
Neohodnoceno
107 Kč
Skladem

Chuťově oblíbený čaj s tradiční posvátnou bylinou Tulsi známou jako „bazalka svatá“.

Doporučené dávkování: 4-5 šálků za den

Složení: ocimum sanctum, zingiber officinale, glycyrrhiza glabra, cinnamomum tamala, elettaria cardamomum, syzygium aromaticum

Balení: 100g

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Máte ucpaný nos? Špatně se vám dýchá? Kašlete? V takovém případě jistě uvítáte každý prostředek, který vás podobného nepříjemného stavu zbaví.

V případě zdravotních potíží byste se vždy měli vydat k lékaři, který vám doporučí vhodnou léčbu. Ať už se však jedná o drobné nachlazení anebo horší potíže, hodit se vám bude i praktický teplý čaj, který pomůže uvolnit ucpaný nos a uleví vám při potížích s kašlem.

Sáhnout můžete například po ajurvédském čaji tulsi, který je mezi lidmi velmi oblíbený díky své příjemné chuti. Důležitou součástí této bylinné směsi je ocimum sanctum, neboli bazalka svatá.

Čaj tulsi zklidňuje podrážděnou krční oblast, uvolňuje dýchací cesty a podporuje správnou činnost dýchací soustavy. Tulsi čaj je proto tím správným doplňkem stravy při rýmě a nachlazení.

 

Ovšem i při jiných zdravotních potížích skvěle využijete další bylinné směsi pocházející z čisté přírody dalekých Himálají, které byly pečlivě sestaveny podle zásad indické ájurvédy.

Z ájurvédy čerpá alternativní medicína na celém světě. Její léčebné postupy jsou založeny na celostním přístupu ke zdraví člověka a vycházejí z poznání, že k dobré tělesné pohodě vede pouze komplexní fyzická, duševní i duchovní rovnováha člověka.

Vlastně je to jednoduché – pokud chcete být zdraví a fit, tak je nezbytné, abyste pracovali na své tělesné a duševní harmonii. Jak? Především tím, že se naučíte naslouchat svému vlastnímu tělu.

Trápí vás stres a únava? Zvolněte! Dopřejte si odpočinek, vyváženou stravu a tělesná i duševní cvičení! Zdravá životospráva dokáže divy, a pokud nad svým životním rytmem začnete přemýšlet, jistě ho dokážete postupně vyladit k vaší plné spokojenosti.

A jakmile se budete cítit v pohodě, posílíte svou vitalitu a budete spokojení, tak už si na vás žádná nemoc nepřijde a na dokonce i na rýmu budete moci zapomenout.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Everest Ayurveda již desítky let dodává na náš trh výrobky ve špičkové kvalitě. Jedná se o směsi bylin, využívané indickou medicínou známou jako Ayurvéda. Byliny pochází z čistých a průmyslem nezasažených oblastí Himálají, jejich směsi jsou certifikovány a mají přesné složení, které odpovídá dlouholetým poznatkům působení na lidský organismus.

Byliny jsou součástí sortimentu prodejen zdravé výživy a lze mezi nimi vybírat čajové směsi určené pro děti, k odpočinku a relaxaci, pro posílení organismu podle tzv. konstitučního typu, anebo pro zlepšení funkce tělesných orgánů.

Everest Ayurveda nabízí kromě čajových směsí i speciální elixíry pro výživu tělesných buněk a směsi určené pro detoxikaci organismu. Ayurvéda zná také řadu bylin a ovocných plodů z kategorie tzv. superfoods, které dodávají ztracenou energii a urychlují regeneraci, což je vhodné pro každého, kdo strádá pod vlivem přepracování a různých forem chronického stresu.