Vidanga čaj

Kód: 825
Neohodnoceno
107 Kč
Skladem

Čaj podporující štíhlou linii.

Doporučené dávkování: 3-4 šálky za den

Složení: terminalia arjuna, inula helenium, embelia ribes (plod)

Balení: 100g

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

 

Každý z nás chce skvěle vypadat a dobře se cítit. To je naprosto přirozené. Zdravé tělo, svěží mysl a přirozené sebevědomí jsou základem dobré životní spokojenosti. Otázka zní, jak takového stavu dosáhnout?

To, co nám do vínku nadělí příroda, si nikdo z nás vybrat nemůže. Ale všichni můžeme zajistit, abychom se ve svém těle cítili dobře.

K plné životní spokojenosti je nezbytná tělesná a duševní rovnováha. Ideální možnosti, jak jí dosáhnout, nám nabízí ájurvéda.

Starobylá indická nauka o životě poskytuje řadu návodů, jak žít lépe a být šťastní.

Ať už trpíte nemocí nebo životní nepohodou, je nezbytné, abyste k jejímu odstranění přistupovali komplexně. Zaměřte se nejen na léčbu příznaků nemoci, ale především na odstranění příčin. Ty mohou pramenit ve vašem narušeném fyzickém, duševním anebo duchovním stavu. Pokud chcete být fit, musíte své energie dostat do rovnováhy.

Mnohdy stačí jen málo. Mnoho lidí se necítí dobře proto, že se nacházejí v neustálém stresu a podléhají únavě. S tím bývá spojená špatná životospráva a nevhodná strava. Stresující situace řeší přejídáním a konzumací nezdravých jídel, z toho pak pramení špatná fyzická kondice.

Jestli je toto i váš problém, zastavte se, začněte naslouchat svému tělu a začněte jinak, lépe.

V první řadě udělejte vše proto, abyste se zbavili stresu a napětí. Načerpat novou energii a posílit vitalitu můžete pravidelným jógovým cvičením a meditacemi, které vás naučí, jak „vypnout“ a soustředit se sami na sebe. Pomohou i příjemné masáže.

Nadváhu zkrotíte pomocí zdravého stravování. Nechte si sestavit jídelníček na míru podle vaší osobní energetické konstituce!

Při redukční dietě vám prospěje ájurvédský bylinný čaj vidanga. Tento doplněk stravy z Himálají podporuje štíhlou linii a optimální metabolismus a snižuje chuť k jídlu – a to je přesně to, co právě nejvíce potřebujete!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Everest Ayurveda již desítky let dodává na náš trh výrobky ve špičkové kvalitě. Jedná se o směsi bylin, využívané indickou medicínou známou jako Ayurvéda. Byliny pochází z čistých a průmyslem nezasažených oblastí Himálají, jejich směsi jsou certifikovány a mají přesné složení, které odpovídá dlouholetým poznatkům působení na lidský organismus.

Byliny jsou součástí sortimentu prodejen zdravé výživy a lze mezi nimi vybírat čajové směsi určené pro děti, k odpočinku a relaxaci, pro posílení organismu podle tzv. konstitučního typu, anebo pro zlepšení funkce tělesných orgánů.

Everest Ayurveda nabízí kromě čajových směsí i speciální elixíry pro výživu tělesných buněk a směsi určené pro detoxikaci organismu. Ayurvéda zná také řadu bylin a ovocných plodů z kategorie tzv. superfoods, které dodávají ztracenou energii a urychlují regeneraci, což je vhodné pro každého, kdo strádá pod vlivem přepracování a různých forem chronického stresu.