Ashwagandha čaj

738
Neohodnoceno

Čaj pro dobrý odpočinek a klidný spánek s tradiční bylinou Ashwagandha známou jako „indický žen-šen“.

Doporučené dávkování: 3-4 šálky za den

Složení: centella asiatica, withania somnifera, asparagus racemosus, emblica officinalis, valeriana officinalis

Balení: 100g


  • Skladem
107 Kč
Kategorie: Ashwagandha BIO
 

Aschwagandha je lidový název rostliny vitánie snodárné (Withania somnifera) přezdívané také jako „indický ženšen“.

Toto smělé označení nezískala vitánie náhodou. Její blahodárné účinky na lidské zdraví jsou pověstné.  Starobylá ájurvéda využívá ašvagandu pro její spolehlivé léčebné účinky již několik tisíc let.

Tato bylina je z hlediska ájurvédy ideálním léčebným prostředkem. Má komplexní léčivé účinky na lidský organismus a plně tak vyhovuje poznání ájurvédy, která zdůrazňuje celostní přístup ke zdraví člověka. Podle této léčebné nauky je možné dosáhnout tělesné a duševní harmonie jedině v případě, kdy budou lidské životní energie v dokonalé rovnováze.

Aschwagandha má blahodárné účinky na celý lidský organismus. Obsahuje glykosidy, aminokyseliny, vitamíny, minerály a další cenné látky. Za nejúčinnější složku rostliny jsou považovány withanolidy.

Velkou předností vitánie je, že pozitivně ovlivňuje životní rovnováhu člověka.

Z konkrétních účinků se uvádí zvyšování odolnosti organismu proti stresu, snižování únavy a vyčerpání, působení na dobrý spánek, zlepšování paměti a celková podpora psychické i fyzické vitality. A to rozhodně není málo!

Příznivé účinky vitánie na lidské zdraví můžete nyní na vlastní kůži vyzkoušet i vy. Třeba v podobě ájurvédského bylinného čaje, který tuto léčivou rostlinu obsahuje.

Ashwagandha čaj tvoří pečlivě vyvážená směs bylin, které mají příznivý účinek na lidské zdraví. Tato bylinná směs je určena pro dobrý odpočinek a klidný spánek. Byliny pocházejí z čisté horské přírody dalekých Himálají.

Příprava čaje je snadná – stačí jej přelít vroucí vodou a nechat pár minut vyluhovat.

Čaj si můžete vychutnat několikrát denně a vytvořit tak příjemný čajový rituál, který vám pomůže zklidnit rozjařenou mysl a načerpat novou životní sílu. Právě „koňská síla“ ašvagandy je k tomuto účelu jako stvořená!