Ashwagandha BIO

Ashwagandha je snad nejoblíbenější indická rostlina.

V posledních letech se dostává stále více do popředí především kvůli svým skvělým účinkům na lidské zdraví. Ovšem o jejích blahodárných účincích se ví již dávno. Starobylá indická léčebná nauka ájurvéda využívá ašvagandu již po několik tisíciletí.

Bylina obsahuje glykosidy, aminokyseliny, vitamíny, minerály a další cenné látky, nicméně její nejúčinnější složku tvoří withanolidy. Ty jsou nejvíce zastoupeny v kořeni rostliny.

Extrakt z kořene rostliny s vysokým obsahem withanolidů má řadu příznivých účinků na lidské zdraví. Ašvagandě se proto lidově přezdívá „indický ženšen“- tedy životní síla, nebo také koňská síla.

A tuto sílu z nitra přírody můžete využít ve svůj prospěch!

Ašvaganda má univerzální použití a pozitivně působí na úrovni celého těla tím, že pomáhá udržovat životní rovnováhu – jedná se tedy o ideální bylinu z hlediska ájurvédy.

Velkou předností této byliny je především její adaptogenní účinek – podporuje odolnost organismu proti stresu.

Extrakt z rostliny příznivě ovlivňuje duševní zdraví: působí proti stresu, zlepšuje koncentraci a paměť, snižuje únavu, posiluje spánek, a obecně podporuje životní energii a zlepšuje fyzickou i psychickou vitalitu.

Zároveň se jedná o silný antioxidant, který brání tělo před negativními vlivy okolního prostředí, a proto se této rostlině přezdívá „bylina mládí“.

Blahodárné účinky ašvagandy na lidské zdraví můžete nyní vyzkoušet i vy!

Koupit aschwagandhu si můžete buď v podobě ájurvédské čajové směsi anebo prášku z jejího kořene. Prášek z kořene je dostupný jak ve volně sypané podobě, tak v podobě praktických kapslí.

Bio a raw prášek pochází z bioprodukce, která je zárukou šetrného pěstování. Raw označení značí šetrný postup zpracování výrobku s ohledem na zachování jeho výživových hodnot.

 
  • Řadit dle:
  • 3 položek celkem

Stránka 1/1