;
Průhledný proužek
Doprava ZDARMA při nákupu nad 1 000 Kč

Bioláda švestka 230g bio

Kód: 0010880
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček. 1 hodnocení Podrobnosti hodnocení
102 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Voní, jako léto pod švestkovým stromem na poli. Chutná jako švestkové knedlíky od maminky. Otevřete sklenici, ponořte do ní lžičku a zavřete oči. Jedna lžička, druhá…náš švestkový bio džem bez cukru už nebudete chtít dát z ruky!

  • Bez přidaného cukru
  • Produkt ekologického zemědělství
  • Ruční výroba

Jak si Bioládu nejlépe vychutnat?

Stejně tak, jako ty nejvyzrálejší švestky. Šup s ní do buchet a koláčů, přidejte ji do švestkových knedlíků nebo si ji namažte po ránu na vánočku. Chutnat bude vždy! 

Skladování: Bioláda nemá ráda přímé slunce a extrémní teploty, proto ji po otevření uložte do lednice při teplotě 4–8 °C a spotřebujte do 7 dnů.

Podíl ovocné složky: 98 % 

V každé sklenici: 113 g švestek

Složení: švestky*, jablečný koncentrát*, želírující látky agar a citrusový pektin

*produkt ekologického zemědělství 

Nutriční hodnoty ve 100 g produktu: 770 kJ (184 kcal), tuky: < 0,5 g z toho nasycené kyseliny: 0,1 g, sacharidy: 40 g z toho cukry: 38,8 g, bílkoviny: < 0,4 g, sůl: 0,1 g

Výrobce: KOLDOKOL s.r.o., Krhov 108, 687 71 Bojkovice

Doplňkové parametry

Kategorie: Džemy a marmelády BIO
EAN: 8594165350039

Hodnocení produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček. 1 hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší hodnocení.

Výpis hodnocení

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Rodinná firma Koldokol se orientuje na zpracování ovoce z vlastních zdrojů.

Ovocné a bylinkové sirupy – bez konzervačních látek, aromat a barviv, ze surovin původem z průmyslem nezasažené přírody Bílých Karpat – to jsou od roku 2007 výrobky rodinné firmy Koldokol.

Jablečné mošty – jsou součástí sortimentu od počátku vzniku firmy. Jablka se pěstují na vlastním sadu a zpracovávají dle tradiční receptury.

Ovocné přesnídávky a pyré – zdravé přesnídávky bez konzervantů a přidaného cukru vhodné i pro malé děti v BIO kvalitě. Jsou skvělé jako chutná svačina nebo k obilným kaším s ořechy, kakaem a strouhaným kokosem.

Ovocné džemy Bioláda – borůvky, višně, meruňky, švestky, jahody, arónie – to vše si můžete dopřát v podobě džemů a opět bez cukru a konzervantů, pouze s želírovací látkou Agar a pektinem z citrusového ovoce.

Sušené ovoce – Haná a Hornomoravský úval patří k nejúrodnějším oblastem v republice a odtud putují na trh různé druhy šetrně sušeného ovoce v BIO kvalitě, pěstované zásadami přirozeného ekologického zemědělství.