Simply Chai Classic BIO 250g

Kód: 5157
300 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tyto instatní BIO čaje je snadné připravit a můžete si tak vychutnat dokonalou chuť několik hodin vařeného koření za pár okamžiků. Veškerý postup při výrobě vychází z originálních indických postupů a receptur. Simply Chai je inspirován původním čajem Indian Masala.
SIMPLY CHAI je bez...
... lepku
... genetických úprav
... stabilizátorů
... hydrogenovaných tuků
... umělých příchutí
... emulgátorů
... zahušťovacích látek
... barviv
... laktózy
... fosfátů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pod značkou Pfanner se již mnoho let úspěšně prodávají zejména ovocné koncentrované šťávy a džusy. Kupříkladu stoprocentní jablečný nebo pomerančový džus je jednou z nejlepších forem doplňování pitného režimu, pokud ovšem koncentrát neobsahuje přidaný cukr. Konzervace je u těchto výrobků zajištěna pasterizací.

Společnost Pfanner však nabízí i další výrobky, například instantní BIO čaje po vzoru prastarých čajových receptur Indian Masala. Čaje v několika typech – Classic BIO, Vanilla BIO nebo Simly Chai Spicy BIO neobsahují žádná barviva, stabilizátory, syntetická dochucovadla, fosfáty a emulgátory.

Pfanner je rakouská potravinářská společnost, která je vyhlášena svou precizností ve výrobním procesu, kde se dbá na každý detail. A právě vynikající kvalita produktů dodávaných na trh si získává mnoho spokojených zákazníků s minimálním počtem reklamací. Pfanner úspěšně podniká ve svém oboru déle, než 160 let.