Chyawanprash

Nejprodávanější

Chyawanprash
Chyawanprash
Skladem
Kód: 606
 
189 Kč
1 položek celkem

Cena

189190
1189190

Značky

Položek k zobrazení: 1
Chyawanprash
189 Kč
Kód: 606

Jestliže hledáte elixír věčného mládí a života, je zde pro vás chyawanprash.

Dabur chyawanprash je doplněk stravy připravený podle staré receptury indické ájurvédy. Právě v této prastaré léčebné nauce se používá již více než dva tisíce let.

Ájurvéda staví na principu celostní medicíny a komplexním přístupu ke zdraví člověka. Používá takové léčebné přístupy, které se zaměřují nejen na fyzickou, ale také i na psychickou a duchovní stránku člověka a snaží se docílit toho, aby naše životní energie byly v rovnováze.

A právě na takovém základě byl sestaven a funguje přípravek chyawanprash. Sestává ze směsi zhruba třiceti druhů bylin, které celostně působí na zdraví člověka a podporují řadu důležitých tělesných funkcí.

Hlavní složkou tohoto přípravku je rostlina Amalaki – embilika lékařská. Drobné indické ovoce s plody podobnými angreštu, které obsahují vysoké množství vitamínu C.

Ájurvéda proto používá chyawanprash jako omlazovací terapii, která pomůže unavenému tělu i mysli vrátit energii, vitalitu a zachovat mládí. Stačí k tomu dvě až tři čajové lžičky denně, které můžete sníst samostatně anebo rozmíchat v teplé vodě.

A jak vlastně chyawanprash vzniknul?

Podle pověsti mudrc Chyawan obnovil své ztracené mládí právě konzumací ovoce amalaki a používáním směsi dalších bylin, a dožil se tak vysokého věku.

Jaké vlastnosti připisuje bylinné směsi chyawanprash ájurvéda?

Podle staré indické léčebné nauky užíváním výživné bylinné směsi prospějete své trávící soustavě, posílíte obranyschopnost těla, pročistíte organismus od nežádoucích látek, pozitivně ovlivníte močové cesty, zklidníte dýchání, povzbudíte mozkovou činnost, posílíte vitalitu, a díky antioxidantům ochráníte tělesné tkáně před poškozením.

I vy tak můžete udělat něco pro své zdraví. Když začnete svému tělu pečlivě naslouchat, jistě se vám bude dařit mnohem lépe!